SpeedwayStar.org Oficjalne Forum Gry

Pełna wersja: Informacja o brak sprzętu w zawodach indy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Propozycja szybka i prosta, aby przy graczu, który nie wystawił sprzętu na indy (wszystkie) pojawiał się wykrzynik tak jest w lidze przy sprzęcie domyślnym.
Wyrównało by to szanse pomiędzy graczami, który jada z takim zawodnikiem w 1 serii, a resztą stawki.

Teraz to wygląda tak, że Ci co jada w 1 serii z takim gościem, są poszkodowani, bo sobie myślisz "a w 1 biegu mam jade z X i Y , oni są lepsi to zaczne mocno) rusza bieg i sie okazuje, że dwóch łapie Wykluczenia.
W tym momencie pozostałe 12 osób już kombinuje i zmienia taktyke jak zaoszczedzić w tych biegach energie i pojechać np za 3e gdzie Ty poleciałeś za 10e.
pozostawiam do dalszej dyskusji, bo argumenty wg mnie słuszne
Jestem ZA !!!

mozna wtedy lepiej taktyke ustawic na dane zawody indy
Słuszna propozycja, nie raz traciłem energię w pierwszym biegu na takich gagatków, kiedy moi prawdziwi rywale nie musieli tego robić Tongue I oczywiście działało to też w drugą stronę, ale zdecydowanie lepiej by było wyrównać szanse.
I tak i nie... W pierwszej chwili przyklasnąłem "tak, to prawda", ale... Jadąc z takim gagatkiem w 1 biegu i wiedząc, że mam łatwe punkty ustawię słaby sprzęt pasywnie i na kolejny bieg już jestem do przodu w stosunku do rywali, z którymi przyjdzie mi jechać w 2 serii, bo oni musieli walczyć na standardowym poziomie E czyli w kolejnym biegu już mają ze mną "pod górkę". Ten kij ma dwa końce. Tongue
może i kij ma 2 końce, ale w którymś biegu każdy z nich sobie "odbije", a jak pojedzie w ostatnim to tez będzie wiedział że ma gwarantowany punkt/dwa i nie musi wcześniej oszczędzać energii aż tak Smile
Też uważam że pomysł bardzo na TAK
Jestem ZA
Zdecydowanie popieram pomysł.
A ja mam mieszane uczucia co do tego. To trochę tak jakby mieć pretensje, że z danym czasem zajęło się czwarte miejsce w pierwszym biegu, a ten czas dałby ci trójkę w drugim biegu. Tak się już zdarzało. Po prostu pech do rywali w pierwszej gonitwie.
Stron: 1 2