SpeedwayStar.org Oficjalne Forum Gry

Pełna wersja: Brak widoczności wyników z ostatniej kolejki przez osoby postronne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Myślę, że dobrym pomysłem byłoby, aby wyniki z ostatniej kolejki były widoczne dopiero po rozegraniu ostatniego meczu z danej ligi. W ogóle idealnie byłoby, żeby wszystkie mecze odbyły się o tej samej godzinie, ale wiadomo, że to nie przejdzie (a może jednak), więc może chociaż ukrywanie wyników. W dzień ostatniej kolejki zawodnicy powinni widzieć tylko wynik swojego meczu. Inne mecze powinny być dla nich zablokowane. Wiem, że i tak można będzie przesłać komuś wynik swojego meczu, ale liczę, że nie będzie to nagminne Big Grin Można również na ten dzień zablokować pocztę Smile    

Propozycję swoją motywuję tym, że w tym sezonie w lidze 1.1 przed ostatnią kolejką każda z drużyny z pozycji 2 - 5 miała zarówno szansę na drugie miejsce jak i miejsce 5. My swój mecz graliśmy z rana i znając nasz wynik później drużyny pojechały sobie tak jak im wygodnie, znając układ tabeli przed swoim meczem. Wystarczy spojrzeć na mecz  https://www.speedwaystar.org/live-54116 Żeby nie było, to nie mam problemu z tym, że Best Riders się podłożyli, bo mieli do tego prawo i gra na takie coś pozwala. My i tak jak na beniaminka przejechaliśmy sezon bardzo dobrze Smile Chodzi mi o to, żeby mimo wszystko były większe emocje w przyszłości i skończyły się kalkulacje.
Rozumiem ideę, ale nie da się tego osiągnąć bez jednakowej godziny wszystkich spotkań. Tak czy inaczej wieści się rozejdą, a ten kto nie będzie ich znał, zwyczajnie będzie uważany za frajera. Pomysł kompletnie bez szans na realizację moim zdaniem, bo to jak strzelanie z armaty do wróbla by było.
też mi się wydaje że nie do ogarnięcia.
jak w życiu nawet przy tej samej godzinie są ustawki