SpeedwayStar.org Oficjalne Forum Gry

Pełna wersja: Powtórka finału MPK
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Widzę, że nikt się nie kwapi do założenia tematu, ale problem moim zdaniem jest niemały. Ponownie chodzi o finał MPK i ponowne problemy, jak w zeszłym sezonie.

Najpierw zaczęło się od tego, że odnowa godzinę przed zawodami powinna być zablokowana, ale tak się nie stało. To akurat nie był duży problem, bo podejrzewam, że na szczęście nikt z tej odnowy nie skorzystał, no ale sama informacja przytoczenia tego faktu jest istotna.

Druga sprawa to brak energetyka przez część zawodów i włączenie go w środku rozgrywania 3 serii zawodów. Fakt ten od razu sprawił, że cała taktyka na te zawody legła w gruzach, wszystko trzeba było zmieniać, dostosowywać pod obecne warunki nie wiedząc czy w ogóle pojawi się ten energetyk, czyli jazda na ślepo, podsumowując kompletny brak jakiejkolwiek informacji, jak odjechać te zawody. Włączenie energetyka w środku serii to już w ogóle jakieś nieporozumienie. Rozumiem, że Kuba pewnie próbował go włączyć wcześniej, no ale wiedząc, że jest z tym taki problem w takiej sytuacji nie powinno się go w ogóle włączać i sprawiedliwiej by było odjechać te zawody bez energetyka już aniżeli z energetykiem. Nie po to jechaliśmy bezdefektami w trzeciej serii, żeby zaoszczędzić energię na później po to, żeby 2 minuty później dowiedzieć się, że jednak energetyk będzie dostępny. Niesprawiedliwe również było to, że niektórzy mogli go użyć na 3 serię, podczas gdy Ci drudzy mogli to zrobić dopiero na 4 serię. W mojej opinii było to bardzo nie fair w stosunku do zawodników w finale.

Niestety również muszę podkreślić słabą komunikację admina z graczami. Wystarczyło dać jakikolwiek komunikat o tym jak jedziemy, żeby dostosować się pod obecne warunki, a tego przede wszystkim zabrakło.

Wobec wyżej przywołanych faktów myślę, że powtórka jest tutaj jak najbardziej wskazana. Podkreślam, że większość team'ów startujących w finale jest także tego zdania, żeby rozegrać powtórkę. Myślę, że dopóki sprawa jest świeża i jest kopia danych z dnia dzisiejszego dostępna to nie powinno z tym być takiego problemu. Na pewno byłoby to rozwiązanie najbardziej sprawiedliwe, no chyba, że admin, dalej będzie twierdził, że działając w ten sposób dalej unika kompromitacji.

Jeśli o czymś zapomniałem proszę o komentarze zainteresowanych.
Kuźwa jak ja się cieszę żeśmy w tym sezonie MPK odpuścili
Brawo Mały
Jeszcze też uważam, że biorąc pod uwagę okoliczności z zeszłego sezonu admin powinien sprawdzić czy wszystko się zgadza na godzinę przed zawodami, żeby taka sytuacja się nie powtórzyła. Tutaj dopiero po mojej interwencji na pw admin wszedł na zawody.

(08-11-2018, 21:36:31)Houczas napisał(a): [ -> ]Kuźwa jak ja się cieszę żeśmy w tym sezonie MPK odpuścili
Brawo Mały

Już w tym sezonie sporo topowych drużyn odpuściło MPK przez okoliczności poprzedniego finału. W przyszłym sezonie to już tam chyba nikt nie wystartuje jak to się tak tam rozgrywa.
Jeszcze nie powturzono MPK z poprzedniego sezonu
Po co komu MPK?
Po medal splendor i sławę
A jak tak dla przypomnienia z poprzedniego sezonu Po dwóch finałach powtorzonych Żadna z drużyn nie ma pucharu za 1 m-ce Za to dwie maja puchar za 2 mce Powodzenia zycze w powtorce i oby komus złoto wpadlo Pozdrawiam
Dopóki ręcznie będą blokowane odnowy na finały, to tak to będzie wyglądać. Nie rozumiem, jak może być ten problem już kolejny sezon.
odnowy nie są blokowane ręcznie, tylko naprawiono to jak naprawiono.. co ja mogę więcej powiedzieć w tej kwestii.. :/
(12-11-2018, 14:45:09)GM_Arek napisał(a): [ -> ]odnowy nie są blokowane ręcznie, tylko naprawiono to jak naprawiono.. co ja mogę więcej powiedzieć w tej kwestii.. :/

Przez Wasze decyzje w zeszłym sezonie sporo osób odpuściło MPK już w pierwszej rundzie. Po tej wpadce z finałem pula tych drużyn w przyszłym sezonie pewnie się jeszcze powiększy. Naprawdę chcecie doprowadzić, żeby MPK tak bardzo straciło na prestiżu?
Stron: 1 2