SpeedwayStar.org Oficjalne Forum Gry

Pełna wersja: Zrzut BOTów na sam dół tabeli w zawodach indywidualnych.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Proponuję, aby na koniec zawodów każdy BOT bez względu na jego punktację był przesuwany na sam dół tabeli. Dzięki temu do kolejnej rundy awansują prawdziwi gracze, a nie BOTy jak to ma miejsce teraz. Pomogłoby to bardzo nowicjuszom, którzy często nawet z BOTami nie mają szans. Do zastanowienia tylko, czy BOTy powinny być poniżej osób, które nie wystawiły sprzętu, czy powyżej. BOTy są w zawodach tylko jako zapchajdziura, żeby zawody mogły odbyć się w pełnym składzie. Ale wliczanie ich do klasyfikacji końcowej jest według mnie słabe, tym bardziej, że odpadają przez to normalni gracze.
Gruba przesada, sprawdziłem wszystkie pierwsze rundy IMK i na 64 rundy, zdarzyło sie że boty "wywaliły" 7 jedynie zawodników, ale !!!!
Tylko 2 przypadki takie, że "żywy" zawodnik odjechał całe zawody, offline ale odjechał, majac przy tym czasy lepsze od botów o 10 sekund !!! Było to w rundach 1.1 i 1.48
I w zasadzie TYLKO te 2 przypadki na 1024 są lekutko kontrowersyjne i Ci zawodnicy powinni awansować kosztem bota.

Natomiast pozostałych 5 zawodników odjechało po 2-3 biegi i dalej bs, więc co do tego ja osobiście nie mam wątpliwości. Ewentualnie kontuzja mogła by dać awans zamiast bota i tak było w rundzie 1.21 i tu możliwe że zawodnik powinien zostać sklasyfikowany wyżej niż bot.
W rundach 1.8 ; 1.33 ; 1.34 i 1.62 były bs i wystarczyło przyłozyć TOTALNE minimum do zawodów, czyli zapewnić sprzęt na 5 biegów aby awansować.

Podsumowując 3 naciągane przypadki na 1024, gdzie boty awansowały kosztem żywego gracza.
0 przypadków aby gracz w biegu nie mógl pokonać bota - minimum 10 sekund różnicy między żywym a botem.

Nad nie wystawieniem sprzętu i bs'ami w ogóle nie ma co sie rozczulać? No bo z jakiej racji ktoś kto nie przyjechał na zawody albo nie przywiózł sprzętu miałby dostać awans przy zielonym stoliku i gruuuuube godziny za to?

Jestem na NIE
Przyznam, że nie analizowałem żadnych zawodów. Do napisania propozycji skłonił mnie temat w dziale Pytania odnośnie awansu botów w MPK. Być może rzeczywiście szkoda zachodu dla tych kilku osób. Dzięki Asteck za analizę.
Z MPK jest podobnie, ok 10 przypadków (bo jestem na telefonie, więc nie mam jak notować) że boty wyeliminowały żywą drużynę. A raczej żywego zawodnika. Za każdym razem problem braku awansu ten sam, brak drugiego zawodnika. A te pretensje powinny być tylko i wyłącznie wewnątrz drużyny, a nie do systemu awansów.