SpeedwayStar.org Oficjalne Forum Gry

Pełna wersja: 1 Liga --> 3 kolejka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
3 kolejka

-
-
-
-


rafalski TEAM : 64

9. Grzegorz Zengota --------- 10
10. Max Fricke ---------------- 9
11. Andrij Karpov ------------- 7
12. Krzysztof Buczkowski ---- 12
13. Jason Doyle --------------- 12
14. Maksym Drabik ----------- 9
15. Krystian Rempała
16. Sebastian Ułamek ( 1,2,3,4,5 ) -- ns

Asteck666 TEAM : 27

1. Antonio Lindbaeck ---- 5
2. Damian Baliński -------- 5
3. Tomasz Gapiński ------- ns
4. Mikkel Michelsen
5. Niels K. Iversen
6. Kacper Woryna -------- ns
7. Krystian Pieszczek ----- 4
8. Patryk Dudek ( 1,2,3,4,5 ) -- 13

-----------------------------------------------------------------------------

baju TEAM : 29

9. Grigorij Łaguta -------- 9
10. Kacper Gomólski ---- 3
11. Artur Mroczka -------- ns
12. Adrian Miedziński --- 1
13. Martin Vaculik ------- 9
14. Bartosz Smektała --- 2
15. Alex Zgardziński ----- ns
16. Piotr Świderski ( 9,10,11,12,13 ) --

betard TEAM : 33

1. Tai Woffinden ------------- 12
2. Michael Jepsen Jensen
3. Vaclav Milik ---------------- 7
4. Przemysław Pawlicki
5. Piotr Protasiewicz --------- 7
6. Damian Dróżdż ------------ 1
7. Adrian Cyfer
8. Tobiasz Musielak ( 1,2,3,4,5 ) -- 6

-----------------------------------------------------------------------------

luczyk10 TEAM : 34

9. Piotr Pawlicki ----------- 12
10. Kenni Larsen ----------- ns
11. Artiom Łaguta ---------- 3
12. Tomasz Jędrzejak ------ 6
13. Peter Ljung ------------- ns
14. Paweł Przedpełski ----- 5
15. Kamil Wieczorek ------- 3
16. Aleksandr Łoktajev ( 2,3,5 ) -- ns

Maciey TEAM : 22

1. Leon Madsen
2. Rune Holta ----------- 7
3. Szymon Woźniak ---- 0
4. Kenneth Bjerre
5. Greg Hancock ------- 15
6. Mike Trzensiok ------ ns
7. Patryk Rolnicki
8. Janusz Kołodziej ( 1,2,3,4,5 )

-----------------------------------------------------------------------------

Houczas TEAM : 39

9. Andreas Jonsson ---------- 9
10. Chris Holder -------------- 7
11. Krzysztof Kasprzak ------
12. Marcin Nowak ------------ 4
13. Nicki Pedersen ----------- 11
14. Norbert Krakowiak ------- ns
15. Sebastian Niedżwiedż --- 3
16. Łukasz Kaczmarek ( 1,2,3,4,5.6.7 ) --

Phoenix TEAM : 38

1. Maciej Janowski ------- 8
2. Rafał Okoniewski ------- 9
3. Matej Zagar
4. Tomasz Gollob --------- 11
5. Peter Kildemand ------- 3
6. Daniel Kaczmarek ----- 6
7. Robert Chmiel ---------- 1
8. Bartosz Zmarzlik ( 1,2,3,4,5,6,7 )




Pod numerami 1-5 musi być co najmniej dwóch polskich zawodników
Pod numerami 6-7 musi być dwóch polskich juniorów.
Pod numerem 8 będzie rezerwowy, który będzie mógł zastąpić każdego zawodnika z podstawowego składu w danej kolejce jeżeli zdobędzie więcej punktów od niego.
Jeżeli pod numerem 8 będzie polski senior to będzie mógł zastąpić polskiego seniora i obcokrajowca startującego pod numerami 1-5
Jeżeli pod numerem 8 będzie zagraniczny to będzie mógł zastąpić zawodnika zagranicznego startującego pod numerami 1-5 oraz polskiego zawodnika jeżeli jest ich więcej niż dwóch pod num. 1-5
Jeżeli to będzie polski junior to będzie mógł zastąpić każdego zawodnika pod numerem 1-7

Zawodnikowi przypisuje się punkty zdobyte w Speedway Ekstralidze bez bonusów.
Po zsumowaniu punktów 7 zawodników otrzymamy wynik drużyny.

Drużyna występująca u siebie dostaje handicap +5 punktów.

Składy podajemy do 22.04.1016 godz 19:00 !! Potem zamykam wątek !!
---------------------------------------------------------------

Jeżeli ktoś nie poda składu, to kopiuję skład z poprzedniej kolejki !!
------------------------------------------------------------------------------------
Maciey TEAM : 42

1. Leon Madsen
2. Rune Holta
3. Szymon Woźniak
4. Kenneth Bjerre
5. Greg Hancock
6. Mike Trzensiok
7. Patryk Rolnicki
8. Janusz Kołodziej
TEAM :

1.Tai Woffinden
2.Michael Jepsen Jensen
3.Vaclav Milik
4.Przemysław Pawlicki
5.Piotr Protasiewicz
6.Damian Dróżdż
7.Adrian Cyfer
8.Tobiasz Musielak
U mnie ten sam skład co w 1 rundzie Wink
Asteck666 TEAM

1. Antonio Lindbaeck
2. Damian Baliński
3. Tomasz Gapiński
4. Mikkel Michelsen
5. Niels K. Iversen
6. Kacper Woryna
7. Krystian Pieszczek
8. Patryk Dudek ( 1,2,3,4,5 )

myślę, że możesz na sztywno wpisywać składy w każdej kolejce, bo tych zawodników jest na tyle mało, że i tak nie mamy za bardzo pola manewru, a ewentualnie gdy ktoś będzie chciał zrobić roszady przed daną kolejką to żeby wpisał coś na zasadzie "W miejsce zawodnika xxxx pod nr 5 zawodnik yyyy"
1. Maciej Janowski
2. Rafał Okoniewski
3. Matej Zagar
4. Tomasz Gollob
5. Peter Kildemand
6. Daniel Kaczmarek
7. Robert Chmiel
8. Bartosz Zmarzlik
Ja skład bez zmian Wink