SpeedwayStar.org Oficjalne Forum Gry

Pełna wersja: Skargi i zażalenia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Wiadomo do czego służy ten temat. Jeśli znajdziecie jakieś błędy w klasyfikacjach itp to proszę pisać. Człowiek jest istotą omylną i nawet najlepsi popełniają błędy.
Maveral w tabeli z NPLZ jest z małej litery
Już poprawiłem Big Grin
Chciałbym zaznaczyć, że postów z typami nie powinno się modyfikować już po rozegranych meczach, bo ktoś wyskoczy z płaczem, że jakieś przekręty są. - to akurat do Ciebie Wink
Zgadza się, ale to przy przenoszeniu tak wyszło. A w niedzielę ktoś na sb pisał, że sprawdzał moje liczenie i potwierdził ze dobrze jest policzone. Możecie sprawdzić w archiwum Sb.
Spoko, po prostu piszę, żeby w przyszłości nikt się nie doczepił, bo zawsze się gdzieś jakiś płaczek znajdzie Wink
Najlepiej zamykać watek 10 minut przed rozpoczęciem pierwszego meczu w lidze bądź jakichkolwiek zawodów Wink
Nie zawsze będzie możliwość. Jest podany zawsze czas i data do kiedy można głosować.
Do 12 45 (czytamy regulamin!) był czas na oddanie typów, a Ty zrobiłeś to ok 13 20. Przepadły Ci tylko 2 mecze. Na pozostałe odwołane będą nowe szablony typowania w odpowiednim czasie.
http://www.speedwaystar.org/mybb/showthr...520&page=4 także w szablonie typowania jest podawany dokładny czas, do którego można typować.
Niniejszym składam oficjalną skargę na niepoważne podejście organizatorów do meczu Rzeszów - Kraków.
Mecz można było typować razem z całą rundą, a jego przełożenie na późniejszy termin W ŻADEN SPOSÓB nie powinno wpływać na uwzględnianie (czy raczej nie uwzględnianie pierwotnych typów). Jeśli będzie możliwość wytypowania meczu ostatniej rundy już teraz, to mogę to zrobić i w przekonaniu, że typowałem w ogóle tym meczem się nie interesować i ŻADNE dopiski typu "wcześniejsze typy przepadają" w tym wypadku mnie nie obchodzą - NIE MAM OBOWIĄZKU czytania każdego posta dokładnie i widząc informację o typowaniu meczu, który JUŻ WYTYPOWAŁEM nie analizuję czy komuś nie przyszedł do głowy jakiś głupi pomysł anulowania tego co było. Albo bawimy się poważnie, albo robimy sobie jaja...
Stron: 1 2 3 4 5 6