Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3 liga gr 2 forum dyskusyjne
(Wczoraj, 14:16:01)Adamsky73 napisał(a): Dobre - obszerne i dość szczegółowe sprawozdanie z kolejki. Kiedy wywiady ? Tongue

O tym w sumie nie myślałem, można by coś takiego robić, ale nie wiem kiedy zacznę je przeprowadzać.

Nawiązując do naszego meczu to był to dziwny mecz, gdyby nie krzynn, które na meczu nie było to mielibysmy mniejsze szanse na wygranie, ale z drugiej strony my jechaliśmy bez bteka bo tradycyjnie na meczu go nie było no i te defekty swoje zrobiły.
Lidera macie konkretnego to trzeba przyznać, nr 6 u was zawala sprawe xd

Fajne jest to, że jest walka w lidze i tylko jeden zespół zdecydowanie poza zasięgiem
Powiem Ci - ja zawaliłem kompletnie pierwszy bieg - pewnie ścieżka. Nelsonowi zatrzymali sprzęt na lotnisku , a krzyn doprawiał świąteczną sałatkę Big Grin
Co ciekawe zauważyłem , że ostatnio nawierzchnia robi większą różnicę niż na początku sezonu i chyba pogoda ma większy wpływ. Co do naszego nr 6 - wierz mi , chciałbyś mieć go w klubie Big Grin
Co do nawierzchni to ciężko mi stwierdzic czy sa jakies różnice, raz jak sie pogoda zmieniła to owszem byla róznica w czasach, wtedy odziwo na lepsze.
Zamienilbym sie z tobą numerem startowym xd - mi się zawsze pierwsze biegi trudniejsze trafiają, ale nie jest tak źle jak przewidywalem przed sezonem
Ciekawe mecze były w tej kolejce Smile

A relacja jeszcze lepsza Smile

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości