Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdejmowanie pakietu lekarskiego przy odświeżaniu strony (?)
ID zawodnika : 4238
ID drużyny : 2
ID zawodów : 61560
Opis Błędu + Screeny :

Nie mam pewności czy to o to chodzi, ale po raz drugi spotkałem się z taką sytuacją i mam wrażenie, że problemem jest ręczne odświeżenie strony. Ostatni mecz z konieczności kontrolowałem przez telefon, a to jak pewnie niektórzy zauważyli powoduje, że czasami trzeba stronę odświeżyć ręcznie by zaktualizować wyniki (np. po wygaszeniu ekranu i powrocie po kilku minutach). No i tak właśnie zrobiłem, z tym że wcześniej miałem RAZ wykorzystanego lekarza. Niestety nie zwróciłem uwagi na pozostały pakiet po odświeżeniu, ale gdy użyłem lekarza PO RAZ DRUGI okazało się, że z pakietu nie zostało mi już nic. Obstawiam, że jedno użycie "poszło w kosmos" przy odświeżeniu strony ale chyba tak być nie powinno?

BTW - grałem na telefonie, ale korzystałem chyba z wersji stacjonarnej, bo w sumie nie widzę by jakąś różnicę mi to robiło (przeglądarka standardowa, Samsung Galaxy S4 - wiem, zabytek, ale dobrze działa). Smile
Piszę poprawnie w języku polskim, bo szanuję swoich rozmówców.
Wolę poświęcić kilkanaście sekund na sprawdzenie tego co napisałem
niż kompromitować się publicznie i szerzyć w internecie błędy językowe.
Nie kojarzę jak to teraz jest, ale możliwe, że przy korzystaniu z lekarza preładowuje się strona ze zmienionym linkiem strony, czyli jest inny niż ten, na który wchodzi się na mecz. Jeżeli miałeś ten zmieniony link i go odświeżyłeś, to serwer odczytał to jako kolejną prosbę użycia lekarza. Wydaje mi się, że jest sporo miejsc w grze, które działają w taki sposób i według mne powinno to być zmienione.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości