Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forum dyskusyjne DARK RIDERS
Thumbs Up 
Mam niekłamaną przyjemność poinformować i zaprosić do korzystania z niezależnego forum dyskusyjnego zespołu DARK RIDERS. Masz ochotę podyskutować z nami bądź o nas? Chcesz poznać historię i wyniki zespołu?
Wszystko to dostępne  Arrow TYLKO TUTAJ!!! Zapraszamy serdecznie! Smile
No Kabat ładne forum macie naprawdę Big Grin szacun
Heloł, heloł! Nie mogło mnie tu zabraknąć i musiałem wtrącić swoje 3 grosze. Kabat, jak się coś otwiera to jest tradycja, że trzeba wypić pewien specyfik aby coś dobrze działało, funkcjonowało. Ja wiem, że mnie i Tankiego nie zapraszacie bo boicie się, że dla Was nic nie zostanie, ale obiecujemy, że będziemy grzeczni Tongue
[Obrazek: 8889506634a6af2954c364.jpg]
Ależ zapraszamy, zapraszamy, ale z oczywistych względów parapetówka w naszym lokalu klubowym się odbywa. Smile
Spoko, spoko. Przyjedziemy, podreptamy po torze. Troche go przy okazji zryjemy Smile Zobaczymy co tam macie w tych swoich garażach...a potem Tanki wyciągnie swój specjał Smile i będzie impreza do białego rana.
O!!! Impreza? Gdzie?

Jak wystrzelimy PETARDY w niedzielę to będzie kasa i kupimy Jonasa.
Impreza w klubie harcerza.
Jakie tam Petardy, toż to zwykłe kapiszony Tongue
Ja wolę Jacka Smile
Asteck nie masz już tych tabelek ze średnią biegową w elide? Ostatnia jest po 5 kolejce, a szkoda, bo to fajnie motywuje Smile
Wtedy nie było w grze. Ale jak zrobili tutaj, to po co tam powielać Smile
No tak, ale tu nie ma wszystkich naraz. I żeby sprawdzić który np ja jestem muszę wchodzić w profile wielu graczy a przecież po co się męczyć, skoro Ty możesz? Big Grin

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości