Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Godziny skróceń treningu
(14-04-2019, 00:58:06)wojski napisał(a): Robiłeś ze mnie idiotę jak był błąd ze startowcami, teraz robisz kiedy chodzi o godziny skróceń. Brnij dalej. Za chwilę będziesz grał w tę grę sam
ja sprawdziłem dla pewności rejestr, w którym nie widzę byś otrzymał wspomniane godziny skróceń. Ale skoro uważasz że kłamię i robię z Ciebie idiotę, to już na bardzo poważnie poproszę screen z twojego rejestru, bo chcę mieć pewność że mam w takim razie jakiś błąd w rejestrze i nie widzę tego co ty. Tak więc, BRNIJMY DALEJ bo trochę się zezłościłem tym razem na te pomówienia
No tak ! Po prostu gdy zauważymy jakieś anomalie to róbmy screeny i po problemie ! Mnie z garażu też zniknęła konewka do polewania toru i jak to zgłosić Arkowi bez dowodów ? Nie uwierzy na słowo przecież Sad
                                                                  ♥ Sidney68 ♥
Mogę Ci przesłać screena tylko problem polega na tym, że w nim nic nie znajdziesz.
Co do tego czy mi się należały czy nie,tak jak pisał Sidney nie siedzę jak niektórzy tak zaglebieni w tę grę żebym wiedział skąd te godziny się tam wzięły. Wyskoczyło 440 godzin i tyle. Po kilku dniach było zero. Po dyskusji wyszło zgodnie z FAQ że Skoro się nie należały to ok, przyjmuję to do wiadomości. Widocznie był/jest jakiś błąd. Należy to sprawdzić i naprawić a nie wmawiać mi że je już wykorzystałem lub żartować o drugim koncie. Sorry ale jestem przerazliwiony na punkcie błędów w tej grze po sytuacji ze startowcami
(14-04-2019, 18:44:47)wojski napisał(a): Godziny, które miałem wykorzystałem na bieżąco. Przed tygodniem wskoczyło mi 440 godzin. Sam byłem zaskoczony, ale postanowiłem, że wykorzystam je w późniejszym czasie. Jednak te "zniknęły" i mam zero. Tylko o to mi chodzi.

(15-04-2019, 18:09:04)wojski napisał(a): Mogę Ci przesłać screena tylko problem polega na tym, że w nim nic nie znajdziesz.
Co do tego czy mi się należały czy nie,tak jak pisał Sidney nie siedzę jak niektórzy tak zaglebieni w tę grę żebym wiedział skąd te godziny się tam wzięły. Wyskoczyło 440 godzin i tyle. Po kilku dniach było zero. Po dyskusji wyszło zgodnie z FAQ że Skoro się nie należały to ok, przyjmuję to do wiadomości. Widocznie był/jest jakiś błąd. Należy to sprawdzić i naprawić a nie wmawiać mi że je już wykorzystałem lub żartować o drugim koncie. Sorry ale jestem przerazliwiony na punkcie błędów w tej grze po sytuacji ze startowcami

Bez urazy, ale tu już jest kręcenie.
ZASKOCZONY, ale siedzę cicho, zajebiście.
A potem, no wsoczyło 440h, normalka.

(15-04-2019, 12:48:19)Sidney68 napisał(a): No tak ! Po prostu gdy zauważymy jakieś anomalie to róbmy screeny i po problemie ! Mnie z garażu też zniknęła konewka do polewania toru i jak to zgłosić Arkowi bez dowodów ? Nie uwierzy na słowo przecież Sad

A czy Ty musisz wszędzie robić sztuczny tłok swoimi banialukami?
Za dużo luzu dali pielęgniarze chyba. Ciesz się że Ci snikersy nie zniknęły.
Bardzo Cię proszę, pisz mniej skoro nie masz nic do powiedzenia.
Już nie będę gadał więcej o błędach bo to Wasze błędy nie moje. Galeria Wstydu też nie uzupełniona od tygodnia choć było złapanych podobno dwóch kolejnych gagatków. Ale to przecież tylko błąd o którym nie warto pisać dłużej !
                                                                  ♥ Sidney68 ♥
440h mi się to jakoś dziwnie kojarzy z godzinami z obozów. Może jaskiś błąd wzrokowy.
4 x 110 = 440 Smile
                                                                  ♥ Sidney68 ♥
Sid przypominam, że obiecałeś już nic nie pisać...
O błędach ani słowa Kierowniku ! Zresztą Ty teraz mój ziomek prawie bo do Rybnika mam rzut kaskiem ! Ale w sercu Orzełki a nie ROW !
                                                                  ♥ Sidney68 ♥

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości