Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Powrót starej siłowni
(12-02-2019, 19:45:34)arkadio napisał(a): maveral jest jakas to opcja ale z 2strony to troszke pomija inne osoby w szczegolnosci nowi gracze nie wszyscy maja vipy wiec czemu mieli by byc pokrzywdzeni ?
Ale na tym polega właśnie VIP, że ułatwia pewne rzeczy.
@Maveral popieram! VIP jest teraz w każdej grze i daje ulepszenia. To nie jest jedyna gra z kontem VIP
Wiadomo gra się z czegoś musi utrzymywać i to zrozumiałe. Z tą starą siłką to jak to było - niech ktoś "młodemu" przypomni. Robię siłownię o 23:55 dziś i jutro mogę o 00:12 ?
Tak, ale z zastrzeżeniem, że tylko raz dziennie. Główna zmiana jednak dotyczyła sposobu odejmowania godzin - teraz masz sztywne X godzin ZAWSZE gdy się uda. Wcześniej było to ileś tam % od pozostałego czasu - udawało się na początku trena skróty były wysokie, udawało się pod koniec - skróty były symboliczne. No i się kombinowało co tu zrobić by siłka dała jak najwięcej, a teraz... klikadełko... Tongue
Piszę poprawnie w języku polskim, bo szanuję swoich rozmówców.
Wolę poświęcić kilkanaście sekund na sprawdzenie tego co napisałem
niż kompromitować się publicznie i szerzyć w internecie błędy językowe.
(12-02-2019, 23:56:58)Kabat napisał(a): Wcześniej było to ileś tam % od pozostałego czasu
nie no to kicha była - siłka opłacalna tylko na początku treningów
... a teraz sumie to taka zabawka do zabierania kasy wg mnie w pewnych sytuacjach. Wiem - nie muszę z tego korzystać , ale inwestując w Trenera osobistego warto by mieć z niego relatywne korzyści. Inny Personel nie zawodzi nigdy , a Trener w siłowni tak - mądre ? Może od tego zacząć ?
A może coś pośredniego - % z pozostałego czasu, ale minimum 4h? Tongue Również lubiłem to kombinowanie i nie ukrywam, że brakuje mi tego.
Ja to bym w pierwszej kolejności usunął to równanie do wpisywania. Skoro nie ma już obaw, że ktoś korzysta z bota, żeby robić siłkę po północy to i ta "pseudo captcha" jest niepotrzebna.

Tym bardziej, że to równanie w żaden sposób nie utrudniało korzystania z bota, a tylko uprzykrzało życie uczciwym Smile

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości