Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Usuwanie zawodnika
Magnus niepotrzebne uszczypliwości na niskim poziomie...
Skoro Arek jasno określił co w tych wypadkach robić - czyli pisać do niego , to po prostu tak trzeba zrobić.
Adamsky pisz do niego żeby jak najszybciej uciąć temat.
A na przyszłość można pogodzić jedno z drugim np:
W zakładce drużyna wprowadzić możliwość zgłoszenia wniosku do "Komisji Żużlowej" o unieważnienie kontraktu zawodnika i jeśli pięciu graczy "odhaczy" taką opcję wniosek z automatu trafia do Arka (lub wyznaczonej w jego imieniu osoby) jeśli ona to zatwierdzi gracz zostanie usunięty z zespołu.
Taka opcja jasno określiłaby ścieżkę postępowania dostępna z poziomu gry bez zbędnego grzebania po forum i dowiadywania się jak szkodnika usunąć.
(30-10-2018, 09:21:16)Houczas napisał(a): Magnus niepotrzebne uszczypliwości na niskim poziomie...
Skoro Arek jasno określił co w tych wypadkach robić - czyli pisać do niego , to po prostu tak trzeba zrobić.
Adamsky pisz do niego żeby jak najszybciej uciąć temat.
A na przyszłość można pogodzić jedno z drugim np:
W zakładce drużyna wprowadzić możliwość zgłoszenia wniosku do "Komisji Żużlowej" o unieważnienie kontraktu zawodnika i jeśli pięciu graczy "odhaczy" taką opcję wniosek z automatu trafia do Arka (lub wyznaczonej w jego imieniu osoby) jeśli ona to zatwierdzi gracz zostanie usunięty z zespołu.
Taka opcja jasno określiłaby ścieżkę postępowania dostępna z poziomu gry bez zbędnego grzebania po forum i dowiadywania się jak szkodnika usunąć.

dokladnie jak Houczas
odezwij sie do Arka i przedstaw argumenty dlaczego ma zostac usuniety z druzyny jezeli beda na tyle mocne (regulaminie jest napisane w jakich sytuacjach moze gracz zostac usuniety przez administracje) to go usunie
mi osobiscie pomogl z 2 osobami swego czasu
Pisałem do Arka zaraz po lidze w niedziele. Do dziś nic , a tym czasem dwóch zawodników mi "uciekło".
Temat podjąłem na forum tylko i wyłącznie , żeby takie sytuacje ogarniać z "automatu" na przyszłość - np @Houczas podał tu fajną propozycję.
mam nadzieje ze Arek to przeczyta i moze faktycznie taka funkcje wprowadzic duzo by to pomoglo w komunikacji
Adamsky poszło pw.
brak "aktywności" nie jest żadnym wyznacznikiem, tym bardziej że nie sprecyzowałeś o jaką "aktywność" ci chodzi.
chłopak w miarę normalnie trenuje, sprzęt na ligę wystawia...
Arek - pw już poleciało. Nie wiem czy dalej tą konkretna sprawę "prać" tutaj czy pogadamy przy "zielonym stoliku" Big Grin
Jako , że pierwotny pomysł z radzeniem sobie z "sabotażystami" z zespole zdechł tak jak większość innych dobrych wniosków , może ten będzie jakoś rozpatrzony wreszcie. Już Wam tłumaczę "co mnie w krzyżu strzyka" Tongue

FAQ - Odejście z klubu / Transfery
**Jednakże dla zawodników z zespołów 1- i 2-osobowych okienko transferowe otwarte jest cały czas (w tym wypadku trzeba napisać do GM_Arek prośbę o wystawienie na Listę Transferową)

Wszystko fajnie , aż do nawiasu. Rozumiem , że działać to miało gdy Administracja bywała codziennie w grze , ale czasy się zmieniły  Confused . Zróbcie automat dla tej sytuacji , mam zawodnika (drużyna 2-osobowa) chętnego do jazdy u nas i przez chore reguły i brak aktywności Administracji do transferu nie dochodzi.
Czy wreszcie ktoś zacznie zajmować się trzecią ligą , a w szczególności zachęci nowych kapitanów do gry ? Znalezienie w sezonie dobrego zawodnika graniczy z cudem , a tu jeszcze takie kłody rzucane na tor Tongue
zaraz zaraz to NIKT Ci nie pomógł w tej sprawie????

Możecie se pisać co chcecie na mój temat bo mam to tam gdzie pewna część ciała na której siedzicie.
Po raz kolejny mam satysfakcje że wyszło na moje.
A Tobie Adamsky jedynie współczuje
Pomorek!!!!!
myślę, że jestem na tyle obecny w grze, że każde odejście z drużyny 1/2-osobowej spokojnie ogarniam jak ktoś do mnie napisze.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości