Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piąte okrążenie z A73 S12
Witajcie.
Poznaliśmy już niektórych kapitanów i "starych wyjadaczy dżemu z pączków" w naszej grupie. Nadszedł czas
na poznanie reszty "chętnych" którzy zgodzili się opowiedzieć nam co nie co o Sobie. W "Piątym okrążeniu z A73"
będę w miarę możliwości "wyciągał" chętnych do wywiadu. Panie , Panowie oto nasi dzisiejsi goście.

JasonCrump - Królewski Tarnów K.S.

A73 : Jason od chwili kiedy Was (Królewskich) spotkałem na swojej drodze , nurtuje mnie jedno pytanie ... Czy
wierzysz w pecha ? Big Grin Czy masz na kierownicach Swoich motocykli czerwone wstążki ?
Opowiedz nam o Swoich przygodach w szpitalach i czy na prawdę zapominasz , że trzeba skręcać w prawo a jechać w lewo ?  Tongue
Po za tym sypnij parę słów o Sobie :
Pierwsze zawody na żywo.
Co porabiasz , w co grasz.
Twój idol w speedway`u - tym realnym.
Który z tych wieeeelu pucharów na koncie cenisz najbardziej , który był najtrudniejszy do zdobycia ?

JasonCrump : Hej ! Witam najlepszego dziennikarza !
Czasami wyobrażam sobie, że niektóre problemy są mi zsyłane przez jakąś siłę wyższą w charakterze lekcji albo próby Ale raczej nie wierzę w jakieś fatum. Po prostu urodziłem się pechowcem jak nie urok to sraczka heh  Wink , a tak poważnie to prostu coś się na mnie uwzięło Smile . Staram się z tym walczyć , niestety parę kontuzji w tym sezonie i tamtym przyczyniły się do mojej formy , sponsorzy się odwrócili , brakowało pieniędzy ale na szczęście już pomalutku się odradzam niczym feniks z popiołu!
Przed dołączeniem do Królewskich bardziej starałem się indywidualnie , co widać po moich wynikach w sezonie 9 ^^ . Pamiętam jak w trakcie zawodów O Złotego Słonia Grupa 34 , poznałem w parku maszyn moich teammate'ów Krisa , Sonera , Bebikza , kaliego , i oczywiście naszego Kapitana SKAMA  Big Grin .
Odtąd zaczęła się moja przygoda Drużyną . Nie zapominam że trzeba skręcać się w lewo po prostu zawsze daje z siebie wszystko w każdym biegu i czasami przesadzam i kończy się jak widać " w,u,t,d"  Big Grin

A73 : Pierwsze zawody w realu ?
JasonCrump : oooooo pierwsze swoje zawody naprawdę nie pamiętam :/ , ale raczej mój "tata" mnie zabrał na pierwszy mecz

A73 :Co porabiasz , w co grasz  , Twój idol ?

JasonCrump :  Zajmuje się myciem auta na myjni , co tydzień myje busa mistrza świata "tajskiego"  Tongue  , Jacka Trojanowskiego , Wczoraj (2018-10-13 - przypisek red) był Lampart (brudas straszny "bus") nie polecam go xD .
Aktualnie w nic nie gram , bo bo zbieram na komputer. Moim idolem był Crump hehehe , Jego sylwetka imponowała mi po prostu był niezwykły .

A73 : Mega-sukces do tej pory ?
JasonCrump : Puchar za zdobycie 2miejsca w tamtym sezonie, liczyliśmy na awans ale tor zweryfikował . Ale to dobrze w tym sezonie zarobimy i pokażemy naszą moc w tym sezonie !
A73 : Dzięki bardzo za wywiad - życzę Wam awansu , chociaż szkoda będzie się rozstawać Smile
JasonCrump : Pozdrawiam Całą Ekipie KS ! Dzięki za wywiad i Pozdrawiam.

Kolejny chętny na naszego "grilla" - na gorąco zaraz po czwartym okrążeniu :

MateuszRurek - AKS firmowy alkohol

A73 : Mateusz jeździsz już od sierpnia 2017 roku. Pierwszy sezon zaczynałeś w połowie rozgrywek (jak ja) ,

było super , szóste miejsce w lidze - to był S08. Następny sezon jechałeś wszystko , ale bez rewelacji.
Sezon 10-ty - co się z Tobą działo - czasu brakowało , czy motywacji ? W S11 już progres - znów
awans z drużyną , a w obecnym sezonie indywidualnie nawet fajnie - Złoty Nosorożec i 3 m-ce
w Złotym Gorylu. Plany na ten i nowy sezon - masz już jakieś propozycje , czy pomysły na nowy sezon ?

Po za tym sypnij parę słów o Sobie :
Pierwsze zawody na żywo.
Co porabiasz , w co grasz.
Twój idol w speedway`u - tym realnym.

MateuszRurek : Chwilowo był brak czasu niestety przez to się nie rozwinąłem tak jakbym chciał . Plany na nowy sezon to się nie zatrzymywać i iść w górę tabeli . Ten sezon jest słaby , nawet bardzo słaby - dziękuje kapitanowi za to że dalej w nas wierzy. O sobie co mam powiedzieć , jak mówi nazwa klubu w którym jadę Alkohol i żużel top 2   Big Grin  haha Pierwsze moje zawody hmmm myśle ze z 2005 rok w Lesznie. Co porabiam ? Nic ciekawego : praca - dom - praca  i tak dalej i tak dalej . Mój idol żużlowy Leigh Adams oraz Marcel Kajzer !

A73 : Dzięki śliczne i powodzenia w rozwoju kariery - jest potencjał  życzę więcej czasu.

------------------------------------------------------------------------

Kto następny chętny na Piąte okrążenie ze mną ? Zapraszam.
Luliusz - F.R.A.D.I

A73 : Luliusz - jedziesz dopiero od sierpnia tego roku - zacząłeś idealnie na początku sezonu - przypadek ?
W lidze tak raczej kiepskawo , ale w turniejach indywidualnych pełen szacun - Safari , Rumak ... W tym sezonie indy ważniejsze od ligi ? Masz tu jakiegoś mentora który pomaga i podpowiada ?

Luliusz : Cześć.

To że zacząłem z początkiem sezonu nie jest przypadkiem. Kumpel już gdzieś od roku namawiał mnie na grę, aż się w końcu skusiłem.
Od razu mówił, że najlepsza gra jest za juniora (BK, SK, IMKJ), do tego zawody indywidualne, no i podpowiedział mi, że najlepiej się wstrzelić w początek sezonu.
W lidze kiepsko, bo mamy silną ligę, a skład cały z sierpnia  Big Grin , więc tam tylko kasa, a cała zabawa w zawodach indywidualnych.
Mentora nie mam, trochę mi kumpel podpowiedział, a reszta samouk (FAQ, forum).

[b]A73 : [/b]Pomysł na nick ?

Luliusz : Jeżeli chodzi o mnie, to nick jest pochodną pieszczotliwego przezwiska mojej 10cio miesięcznej córeczki.

A73 : Pierwsze zawody na żywo.

Luliusz : Pierwsze zawody, to przełom lat 80tych i 90tych, czasy Nielsena (to nie był prima aprilis !  Big Grin

A73 : Co porabiasz , w co grasz ? Twój idol w speedway`u - tym realnym.

Luliusz : Na co dzień prowadzę firmę, a gram tylko w żużel, kiedyś dużo grałem w Lineage2, teraz nie ma tyle czasu.
Idola jako takiego nie mam, kibicuję wszystkim Polakom, ale najbardziej lubię Janka Kołodzieja (skromny, równy chłopak)

A73 : Który ze Swoich pucharów cenisz najbardziej ? Plany na nowy sezon - jakieś propozycje z innych klubów ?

Luliusz : Dotychczasowe puchary to pikuś, jak startowałem z grą, to nastawiałem się na BK, ale popełniłem kilka błędów nowicjusza i chyba wypadłem z gry.

Nowy sezon to dalej głównie zawody indywidualne SK, IMKJ. Propozycji żadnych nie dostaje, komu taki świeżak potrzebny Big Grin
Na koniec jeszcze dodam:

Motor nie będzie chłopcem do bicia, jestem pewny, że po 23 latach nieobecności w najwyższej lidze chłopaki ostro namieszają.
Motor, Motor, tylko Motor !!!

A73 : Dzięki bardzo za poświęcony czas i  powodzenia dalej - pozdrawiamy córeczkę.
Świetne Smile i to przezwisko Big Grin maluchy są zabawne gdy uczą się mówić. Dołączam do pozdrowień dla córeczki Smile
Kris Batti - Królewski Tarnów K.S.

A73 : Witaj Kris.
Egzamin Ż zdałeś równo dwa lata temu - skąd pomysł aby rozpocząć karierę w tym sporcie i to właśnie tu ?
Nazwałem Cię na początku sezonu "rzemieślnikiem ligowym" i ktoś obrzucił mi chatę biało-niebieską farbą Big Grin
To był komplement jak już ustaliliśmy , a wywnioskowałem to z liczby Twoich trofeów w turniejach indywidualnych.
Więc skupiasz się na lidze , czy czasu brak na zdobywanie pucharów ?

Kris Batti : Komplement , hmm powiedzmy , ze trochę specyficzny wiec i ta farba mnie jakoś specjalnie nie dziwi... haha
Pomysł na speedway star , dobre pytanie. Pewnego chłodnego wieczoru w przypływie nadmiaru wolnego czasu
i troche z nudów szperałem po necie szukając czegoś nowego. W zasadzie to miało być coś bardziej w stylu
speedway manager ale trafiłem na speedway star i tak już zostało...
Te Stalowe Rumaki i Safari jakoś mnie nie do końca przekonują. Kasa na tym słaba , godziny skróceń też szału
nie robią a wydatki na to niewątpliwie są ! Myślę , że twórcy/zarządcy gry mogli by się zastanowić nad
uatrakcyjnieniem tych rozgrywek  ,  a tak to jest tylko zwykły ligowy przerywnik. Hajsu na tym nie ma , wymiernych
korzyści jakoś też nie specjalnie , więc się traktuje te turnieje tak sobie!
Postawiłem na ligę i na rozwój osobisty. Na puchary i trofea czas jeszcze przyjdzie... że o pewnym zakładzie już
nie wspomnę. (Przypisek redakcji : wiemy ocb , ale cicho sza z tym zakładem) Cool

A73 : Kto i jak "zaraził" Cię speedwayem w realu i kiedy to było ?

Kris Batti : w realnym życiu bakcyla do speedway-a zaszczepił mi mój ojciec. Miałem może jakieś siedem lat jak
zabrał mnie po raz pierwszy na stadion reaktywowanej wówczas drużyny KKŻ Krosno. Nie muszę chyba mówić
, że bardzo mi ten sport przypadł do gustu , a że na stadion miałem około 7 minut piechotą , więc później byłem
już tam stałym weekendowym bywalcem.
Gdy byłem już nieco starszy tato sprawił mi prezent w postaci małego motorka pojemności ok 50cc, więc sam nie
opodal stadionu jeździłem i starałem się naśladować żużlowców. Wyhaczyli mnie nawet lokalni łowcy talentów
i bardzo chcieli mnie do lokalnej szkółki żużlowej  , czego byłem wielkim entuzjastą. Niestety moi rodzice już tak
entuzjastycznie się na ten pomysł nie zapatrywali i na tym moja kariera żużlowca się zakończyła!! haha

A73 - Skąd my to znamy ... twój idol sportowy ?

Kris Batti : ciężkie pytanie. Obecnie raczej brak. Dawniej było dwóch takich: Marco Van Basten i Roberto Baggio.
Obaj w decydujących momentach zawiedli przestrzelając karnego w finałach przez co mój ojciec miał ze mnie używane
, ale cóż idoli się nie wybiera... dużo szacunku mam jeszcze do Tomka Golloba (do Papy Golloba już nie tak bardzo... ),
bo pamiętam czasy jak zaczynał i był dopiero obiecującym młodym zawodnikiem. Był trochę odtrącany przez środowisko
mówili ,że jeździ niebezpiecznie, ze niby taki trochę bandyta i zarozumialec itd. Tymczasem on swoją ciężka pracą, uporem
i charakterem pokazał wszystkim ,że można i stał się legendą światowego, nie tylko polskiego speedwaya!

A73 : co do Tomka i Władzia w pełni zgoda , a jeśli chodzi o tzw życie prywatno-zawodowe - coś się dowiemy ?
Praca , zainteresowania , rodzina , dziewczyna , pies , kot ?

Kris Batti : Prywatnie, mieszkam i pracuję w Glasgow. Tu założyłem swoją małą firmę i tu w jakimś stopniu poznałem tajniki
zarządzania ludźmi. Pewno dlatego czasem spieram się ze Skamem w niektórych kwestiach kiedy mam jakiś inny pogląd na
życie i funkcjonowanie drużyny. Mimo wszystko szanuję go jako kapitana , to jest jego ekipa i staram się jakoś bardzo mu nie wtrącać w to jak kieruje drużyną!
Kota nie mam, w dzisiejszych czasach to tylko prezes pewnej znanej polskiej partii ma patent na koty, a z nim to za żadne
skarby nie chciałbym mieć nic wspólnego! Smile
Po za tym u mnie króluje sport (Piłka, żużel no i siatka w wydaniu reprezentacyjnym) no i Muza! Oj grało się kiedyś na na imprezach, Dj , konsoleta clubbing itd. Manieczki, Energy 2000, Seven-th heaven Legnica, Sunrise, Love Parade , Tomorrowland i te sprawy. To mnie pasuje baaardzo ! Ale muzę lubię każdą dobrą. Widać już mój 6-cio letni łobuz przejmuje coś po tatusiu bo muzy taty już nuci, na żużel chce chodzić no i w piłę też lubi pokopać

A73 : Plany indywidualne i drużynowe na nowy sezon ?

Kris Batti : Na przyszły sezon dobrze by było się utrzymać w 2-giej lidze no i dalej inwestować w siebie! Jechać jak najlepiej dla
swojej drużyny, jakąkolwiek by ona nie była. To są krótko-terminowe plany.
Długo-terminowy już znasz , ale ten na razie niech zostanie między nami! Przypomnimy go w odpowiednim czasie!

A73 : Nie no - zdobędę za to "Złote pióro" Big Grin
Serio to fajnie to wyszło. Jestem wdzięczny za poświęcony czas.
Dzięki i pozdrawiam.

Kris Batti : haha, może Pulitzera jeszcze … Pozdrawiam.

A73 Pozdrawiamy żonę i synka i powodzenia Kris

----------------------------------------------------------------------------------------------

Czekam na następnego "chętnego" do "Piątego okrążenie".

Pozdrawiam Was serdecznie i dzieki
jakie plany na przyszly sezon ?
dołączasz do SpS News ?

pytam bo fajnie sie to czyta i ciekawy jestem jakby wygladaly inne ligi ;p
@arkadio - robisz ze mną pierwszy w moim życiu (tutaj) mini-wywiad Big Grin
- nie nie dołączam , bo nie wiem czy w ogolę będę jeszcze w miarę aktywnie pisał. Tam (SpS News) i poziom wyższy i trzeba coś "skrobnąć" raz po raz. Pisać lubię o "swojej" grupie bo chyba już ich jakoś tam poznałem i to bez wazeliny : pozytywnie zakręceni goście.
Smile moze byc na poczatku przyszlego sezonu

no wiadomo ze swoja lige kazdy sledzi i jakos zna osoby z przeciwnych druzyn z meczow.... ale jednak ze dalbys spokojnie rade Smile wprawa juz jest do tego dobre relacje wiec co wiecej ? Big Grin

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości