Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3 liga grupa 2 - S12 Juniora okiem
No widać jakiś krok do przodu Smile
Dawaj Panie tak dalej. super się to czyta!
powiem szczerze ja zawsze czekam na skrót kolejki by U!
@Dzielnicowa nie zagłaszcz kota na śmierć Big Grin
@levcio - dzięki , the pleasure is all mine Tongue
Wolę psa Big Grin
14 październik to Dzień Edukacji Narodowej lub jak wolę - Dzień Nauczyciela. Kto w 9-tej kolejce naszej
Grupy był nauczycielem , a kto uczniem ? Kto zaliczył ocenę celującą , a kto może mieć problemy
z promocją do następnej klasy ? To postaram Wam się przedstawić w poniższej relacji. Usiądźcie
wygodnie , złapcie za myszkę i rolka w dół - miłej zabawy.

Gryf Team - Grażynki Stadionów
                                                             63:26

Godzina 13-ta kiedyś miała swój urok  Big Grin  - pamiętają to już "nieliczni , a inni jedynie o tym mogli słyszeć.
Tej niedzieli jednak ta godzina otworzyła 9-tą rundę naszej Grupy. Mecz Gryfów i Grażynek zaczął się
w pięknym jesiennym słoneczku. Na twardej bydgoskiej nawierzchni goście jechali "w kratkę". Jak
szefunio znalazł prędkość w połowie zawodów , to napoli77 doznał kontuzji. blackboy i romus8411
podobnie - zaczęli dobrze , a koniec zawodów już mniej imponujący.  Wręcz przeciwnie jechała para
Przemo78 i Kwachu - oni złapali przełożenia na ostatnie biegi. Ponoć też na taki stan rzeczy miała
wpływ aura , gdyż w połowie zawodów krótko , ale obficie lunął deszcz. Gospodarze nie zaliczyli
żadnej wpadki oprócz pecha Burzan13 któremu w 9-tym biegu zerwał się łańcuch.

AKS firmowy alkohol - Unia Leszno 1938
                                                            60:30

Derdy w naszej Grupie maja już swoją małą historię i atmosferę. W powietrzu już od "rana" unoszą
się gęste "opary" emocji. Ja osobiście bardzo lubię tu przyjechać , bo mimo iż pnkt nie wywożę to
zawsze jakąś "pamiątkę" z zawodów mam. Nie raz "litr pamiątek" nie raz dwa  Tongue  Pogoda od południa
nie była piknikowa. Padało jak by były dziury w chmurach - my mieliśmy taką dziurę pod nr 6 - brak juniora.
Gospodarze nie dawali nam zbyt poszaleć , chociaż kilka remisów to i tak dobre osiągniecie. Znów
miłej niespodzianki dostarczył nam SicilianoPL - tym razem zdobył w biegu 2pnkt. Bez kitu , następne zawody
i musi wygrać bieg Cool . Poważnie - dziękuję całej drużynie - teraz jest ciężko , ale kiedyś będziemy mieli
co wspominać , no i nauka się przydaje.
W AKS w sumie jechali jak im na to pozwalaliśmy - z każdym z ich drużyny jedzie mi się fajnie , bo
przeważnie na "styk" - to lubię.

BOT TEAM 184 - Królewski Tarnów K.S.
                                                           28:62

Kiedy spotykają się liderzy tabeli naszej Grupy z drużyną BT 184 mam przed oczami film "300 Spartan".
Skam ze Swoją ciężkozbrojną , nowoczesną , zdyscyplinowana i "bezlitosną" armią najeżdża na małą
pozornie bezsilną grupę wojowników ... Właśnie - pozornie bezsilną - bo jest tam kapitan dominik93
i dzielnie walcząca ("ona" raczej - to Sobie oblukajcie w Wiki) Talestris. Ta para dzielnie stawia opór
faworytom , ale na końcu niestety ... ech to by był film o żużlu Big Grin
Wróćmy do meczu. Oprócz wspomnianego Dominika który dwa razy wygrał indywidualnie bieg , nie było
innych sportowych emocji. Były za to jak zwykle gdy jadą tarnowianie emocje towarzysko-serialowe.
Po kraksie Skama w 5-tej gonitwie , kiedy to kapitana K.T.K.S motocykl zawiózł po uślizgu na murawę
stadionu , znów na trybunach rozgorzały dyskusję , czy aby nie było to ukartowane   Tongue  Ponoć w szpitalu dyżur
pełniła tego dnia panna Anna - przypadek , nie sądzę  Big Grin  Chociaż kierowcą karetki był tej niedzieli pan Roman.
Wiem to tylko spekulację , ale jak Ostaf może to ja też Cool

Polish Racing Team - F.R.A.D.I
                                                           71:19

Ostatni mecz kolejki też zaczął się w deszczowej aurze. Pogoda "barowa" i bio-metr niekorzystny pewnie
wpłynął na team Grygolca który zapomniał przedłożyć Swój sprzęt komisji i ... było jak było. Dopiero
na ostatni Swój bieg Gryg coś tam skombinował i ... zdobył 2 pnkt. F.R.A.D.I jednak potrzebowało tego
dnia nie tylko tych 2-óch pnkt. Potrzebowali punktujących zawodników. Tak - wiem łatwo pisać - w takim
starciu to i 19 pnkt to sukces , bo tyle też wywieźli goście ze stadionu miejscowych. PRT jechali u Siebie
i wyjechali z meczu to co prezes zakładał. Jedynie victorski w ostatnim Swoim biegu zanotował defekt
a w gonitwie 13-tej darito po upadku został wykluczony.

Komplety kolejki : Dave , HuBaL , koshka
Mistrzowie bonusów : Kali10 , darito , sasiadjasiu , radollo615
Wsparcie tygodnia : Pawlicki777 , Talestris
Junior kolejki : SicilianoPL , radollo615

-------------------------------------------------------------

Z kuluarowych pogaduszek dowiedziałem się o kilku już prowadzonych rozmowach transferowych.
Na razie jak zawodnicy twierdzą są to "wstępniaki" , ale już co po niektórzy składają klocki na nowy
sezon.

Poniżej mamy aktualną sytuację w tabeli , ale i zapowiedź kolejnej rundy. W niej myślę , że dwa szlagiery :
mecze o 10:00 i o 22:00 - bądźcie tam - będzie się jechało Big Grin  Na pozostałe mecze też serdecznie zapraszam.

[Obrazek: 39b0d6e4d3432d6b.png]

Dzięki za uwagę i przyczepności życzę Big Grin
Dzień decyzji - dzień wyboru - 21 października 2018. Niektórzy liczyli jedynie głosy , a niektórzy liczyli
punkty. Czy jednak nie za wcześnie aby pić szampany i jeść szczaw ? Czy druga liga już ma beniaminka ,
a czwarta liga nowe zespoły ? Co się stało z BT 184 - przypadek ? , nie sądzę. Gdzie wyjechał cymbergaj z
Artemem i HuBaL-em - to i nieco więcej dowiecie się z relacji z 11-ej kolejki Naszej Grupy.
Poszły pawie po trawie - zaczynamy !

F.R.A.D.I - BOT TEAM 184
                                                                        57:33

Godzina 10:00 - chmury pojawiły się nad stadionem Ferencvárosi TC , ale na czole kapitana gości - BT 184
były już pioruny z huraganem "Wkurwix". Jeszcze w meczu z PRT w 6-ej kolejce miał cały skład - dziś został
sam. Czy tu ktoś robi mu "pod górkę" i w jakim celu postaram się zapytać w przyszłym wywiadzie. Szkoda ,
bo mimo , że to nasz rywal w walce o utrzymanie to jednak tak po ludzku żal. Dominik jednak jak zawsze
pisałem ma potencjał na coś stałego i lepszego. Co tam jednak na torze było tego dnia ? Pierwsze dwa biegi wróżyły
pogrom gości , ale już bieg następny zapowiedział , że BT 184 tanio skóry nie sprzedają. dominik93 w każdym wyścigu
nie pozostawiał złudzeń gospodarzom i to w gonitwach z jego udziałem padały zazwyczaj remisy. Taki
stan rzeczy dał końcowy wynik 57:33 , a don wykręcił NCD i był też najszybszy na dojeździe i na starcie.
W drużynie F.R.A.D.I w sumie tylko jedna "dziura" - pozostała część ekipy plan wykonała.
Zapraszam na rozmowy z parkingu

Grażynki Stadionów - AKS firmowy alkohol
                                                                       68:20

Kolejny mecz w rundzie 10-ej to spotkanie GS-u z AKS-em. Niby sąsiedzi z tabeli , a jednak znów Grażyny
pokazały , że są mocne. Jedyną niespodzianką był bieg 9-ty gdy to obaj gospodarze romus8411 i Przemo78
zanotowali defekty - zeszło powietrze z opon. Oby tylko w realnym życiu nie pękały tak często gumy Big Grin   Po
tym incydencie już goście nie skorzystali z żadnego cudu i gospodarze na koniec meczu zaliczyli 3 duże
pnkt. Tor przygotowany na całej szerokości wzorowo i jedynie "środek" dawał minimalną przewagę na wyjciach
z łuków. W biegu 8-ym upadek zaliczył Masters33 - który po wyzycie u "pana x-ray" wrócił na zawody , lecz już
dopuszczony do jazdy nie był.

Unia Leszno 1938 - Polish Racing Team
                                                                        15:75

Nie kryłem wzruszenia gdy na meczu pojawili sie znamienici kibice z innych drużyn , ba nawet z wyższej ligi !
Jedziemy cieniutko , mamy ogromne problemy kadrowe i jesteśmy bardzo młodą ekipą w tych rozgrywkach.
Jednak ktoś o nas pamięta - ktoś wpada na nasze mecze i nas wspiera - DZIĘKUJEMY !
PRT było u nas skazane na sukces i tak też się stało. Mecz był powtórką z wrześniowego spotkania , choć
teraz znów zadziwił SicilianoPL i tym razem zgarnął 4 pnkt. Pawlicki777 zrobił Swoje , i przy okazji dziękuje mu
tym razem publicznie za ubiegły tydzień - wspólnie przywieźliśmy do Leszna 4 puchary , dla mnie bomba !!!
Wracając do meczu - dominowała wewnętrzna na całości , ale na dojeździe to pola C i D kleiły bardziej. Dave
wywiózł od nas komplet , Pepunio wykręcił najlepszy czas dnia , a u nas najlepszym startowcem okazał się
jumper.

Królewski Tarnów K.S. - Gryf Team
                                                                           40:50

Mecz kolejki , mecz o awans , szlagier sezonu ... Takie tytuły pojawiały się gazetach w Tarnowie i Bydgoszczy.
Na zaproszenie naszego przyjaciela Skama udałem się z ekipą reporterów na Polski Biegun Ciepła , aby
zebrać dla Was szczegóły tej potyczki. Tak - teleportowałem się Big Grin Żeby Królewscy dołożyli przedostatnią
cegiełkę do awansu do 2 ligi musieli obronić bonus  , i co jest pewne wygrać za "trzy" pozostałe mecze . Wrześniowe
starcie z osłabionymi Gryfami zakończyło się wynikiem 39:51 , ale teraz atutem gości miała być aktywność
i mobilizacja. Pogoda też "wspierała" team z Kujaw. Biegi 1 i 2 to cios za cios , w trzecim padł remis. Wyścig
czwarty dał gościom 2 pnkt przewagi , w następnym remis i w 6-tym Kali10 dotyka "wstążki" , a bezbłędny
w całych zawodach koshka wygrywa drugie podejście - trzeci jest Griszaaa92 , przedziela ich walczący do
końca Bebikz. W meczu mamy 16:20 - takiej przewagi GT jeszcze nie było od początku spotkania. W parkingu
Tarnowian robi się gorąco ... Kapitan Skam zabiera Swoją ekipę na naradę do odosobnionego pomieszczenia.
Ma przyciemniane okulary Cool  i przypomina jednego z prezesów. Polewaczka i ciągniki na torze , zza chmur wyszło słońce ,
kibice obliczają i snują wszystkie nawet mało realne scenariusze. Dostaję mms-a z jakimś włoskim samochodem obwiązanym
wstążką - to prezent ?
Sprawdzam nadawcę - to nie prezes Mrozek to ...
Wyścig 7 i 8 to dwa szybkie podbródkowe gospodarzy - pary JasonCrump / Soner i Bebikz / Kali10 "robią"
wynik meczu na 26:24. Tym razem w parkingu Gryfów zawrzało przy sprzęcie - zapłony , zębatki , ciśnienie
w oponach , oleje i sprzęgła - co się dało było regulowane , wymieniane itp. Dwa następne wyścigi były
potwierdzeniem , że Bydzia wstrzeliła się w efekty pracy gospodarzy na torze. Po 12-tym biegu mieliśmy
remis meczowy. Biegi nominowane miały rozstrzygnąć wynik dwumeczu. Szanse teoretyczne na podział
pnkt w dwumeczu były - (3 x 1:5) , ba nawet matematycznie mogły wygrać Gryfy , ale ... Emocje zgasił Skam w 13-tej
gonitwie zdobywając 2 pnkt i tym samym zamknął bramę Bydgoszczan do zdobycia bonusu. Mimo , że
goście w dwóch ostatnich biegach rozjechali zdekoncentrowanych już chyba gospodarzy na 1:5 to i tak
w dwumeczu zabrakło 2 pnkt. Tylko , czy aż ? Nie mniej jednak spotkanie baaardzo ciekawe , zawodnicy na
miarę 2-iej ligi pokazali nam fajny speedway , a i w parkingu było jak zawsze sporo "papryczek". Szkoda , że
nie mam wglądu do czatu drużyn , ale pracuję nad tym  Big Grin

--------------------------------------------------------------------------------------------
Nagrody kolejki

Gospodarz kolejki : Grygolec (rozmowa z dominik93 )
Kompletni i nieomylni : koshka Dave , dominik93 , napoli77
Zapomniałem o moto : cymbergaj , Artem , HuBaL
Co mecz to lepiej : SicilianoPL

Dziękuje szanownym gościom z innych lig za odwiedzenie naszych spotkań i doping : Jankes , Sypekzg , Heniek i reszcie.
Dzięki Pepunio i darito za motywacje do dalszego klikania relacji , Skam , ukłony za ...  - wiesz za co , a samochód oddam Big Grin

Pozdrawiam Was serdecznie i "zawsze w lewo" Smile
Pepunio i darito Big Grin byli moi koledzy z drużyny Wink
Pozdrawiam Smile
znow jestem pod wrazeniem. Chlopie szkoda ze nie jestes z tych co trzeba bo powinienes juz dawno pisac w SpSnews

Notatka od Kabat, 25-10-2018 18:04:55:

"szkoda ze nie jestes z tych co trzeba" - mam serdecznie dość Twoich insynuacji. Granice dobrego smaku dawno przekroczyłeś. Niniejszym oficjalnie informuję, że każdy kolejny wpis z podobnymi sugestiami będzie stosownie nagradzany.

kabat mam gdzies twoj smak. boli prawda???
Adamsky dostal propozycje pusania w sps news, sprawa jest otwarta.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości