Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3 liga grupa 2 - S12 Juniora okiem
A tego to nie wiem Tongue Chyba tylko jakieś pochwały, albo krytyka Big Grin
Adamsky do redakcji bez gadania!!!
Wink
@levcio - spadaj Wink - wolę z Wami po meczu piwko strzelić niż siedzieć za biurkiem Cool
Siedzisz za biurkiem, bo tu i tak dużo opisujesz Tongue
(03-10-2018, 21:03:04)levcio napisał(a): Adamsky do redakcji bez gadania!!!
Wink

zeby poziom podeniesc??? Niech robi to co lubi a ze palca w dupie nie trzyma to w redakcji Go nie ma
(04-10-2018, 05:34:08)Dzielnicowa napisał(a): Siedzisz za biurkiem
ale biurko w garażu mam przy motocyklach - nie mam wygodnej redakcji Big Grin
@Magnus - robisz mi wrogów wśród "elit"  Big Grin   ale w sumie ja już tam mam wrogów za "niepotrzebną aktywność" , więc jest tak jak piszesz - robię tutaj swoje i mam swoich czytelników - a Wasze komentarze pod moimi wypocinami to dodatkowa dawka metanolu i atramentu do moich relacji.
Dzięki - pozdro.
@Magnus Ty zawsze jakieś czarne scenariusze widzisz? Niby ci co są w redakcji to palec w "D..." trzymają? Nie sądzę. Wink
@Adamsky73 kawal dobrej roboty
Fajnie sie to czyta az chcialo by sie wiecej grup Smile
@arkadio dzięki bardzo - każdy może coś tam o swojej grupie naklikać. Myślę też , że takie mini-relacje motywują choć trochę nowych zawodników , a starym wyjadaczom dają odskocznię od monotonii gry.
Nowa relacja ostatniej kolejki już się "drukuje".
Dzięki i pozdro  Smile
"Nudna jak flaki z olejem" - taka oto była niestety kolejka ósma w naszej grupie. Pierwsze mecze rewanżowe
były lustrzanym nie mal odbiciem poprzedniej rundy. Posypały się więc bonusy dla pierwszej w tabeli czwórki
drużyn , a druga czwórka ostro zaczyna przeliczać szanse na pozostanie lub baraże. Zaczyna to być ...
"nudne jak szprychy w Castrolu". Jednak cały urok naszej grupy to pogaduchy w parkingu - tutaj mamy ekstraligę
i to jest chyba na razie jedyna rzecz która daje mi frajdę  - super ludzie i super atmosfera. Komu jednak było
do śmiechu , a komu mniej , dowiecie się z relacji.
Odpalamy !

Polish Racing Team - BOT TEAM 184
                                                                      67:23

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra - faktycznie było kilka minut przed meczem , gdy przed budkami toi-toi
na stadionie PRT ustawiły się kolejki. Co było powodem ? Może wczorajsze zgrupowanie miejscowych
i ilość wypitych energoli , a może jak sądzili złośliwi strach przed BT 184 ? Wszak dominik93 nie jednemu
asowi naszej grupy nosa utarł i komplety zabierał. Jak się później okazało była to po prostu promocja
"dwa sikania w cenie jednego" , więc korzystali zarówno i gospodarze i przyjezdni. To miało sens   Big Grin 
Co zaś na torze ?
Podwójne zwycięstwa PRT przeplatane jedynie remisami i wynikami 2:4 co dwa , trzy biegi nie mogły
sprawić niespodzianki na koniec spotkania. Na tablicy świetlnej widniał wynik 67:23. Talestris jak zawsze
godnie próbował odbierać pnkt przeciwnikowi , ale nawet przy wsparciu wspomnianego już kapitana nie wiele
to dało. U gospodarzy znów rewelacyjnie Dave i Pepunio. Tor w początkowej fazie przyczepny , później
już totalna guma , po opadzie deszczu faworyzował wewnętrzną , ale i pod samym płotem było o co się
zaprzeć.

F.R.A.D.I - Gryf Team
                                                                     15:75

Dokładnie w momencie zakończenia pierwszego meczu ósmej kolejki , z rekonesansu toru F.R.A.D.I schodziła ekipa
Gryf Team. Na twarzach zawodników Bydzi był uśmiech "szalonego naukowca" - "taaa - pomyślał wtedy
prezes gospodarzy - rozgryźli tor". Miał rację , Gryfy nie pozostawiły złudzeń już od pierwszych biegów. Komplet podwójnie
wygranych biegów dał im kolejny atut do walki o 2 ligę. Na szczególne wyróżnienie w meczu zasługuje Grygolec ,
który trzymał team spirit gości - w parkingu "było go pełno". Artem też w tych zawodach plamy nie dał ,
przyzwoity mecz. Tor równy na całej szerokości , choć starty ewidentnie z pola A i B były "łatwiejsze".

Królewski Tarnów K.S. - AKS firmowy alkohol
                                                                      71:18

O 22-ej lider naszej tabeli podejmował zespół AKS-u. Tarnowianie jechali tu po bonus , więc do szóstego biegu
mobilizacja była pełna i to widać było na torze. Przed siódmą gonitwą było 30:6. W tym wyścigu rozkojarzony
(jak się później dowiedziałem mms-em od jednej z pielęgniarek) JasonCrump wjechał w taśmę i goście
świętowali remis biegowy. Później do 14-ej gonitwy wszystko szło wg planu gospodarzy , aż w ostatnim biegu
HuBaL zapoznał się z torem w bliskim spotkaniu 3-ego stopnia (bez złamań na szczęście). W powtórce zaś
Bebikz zanotował defekt na trzecim okrążeniu i mimo dopingu nie wyrobił się w czasie aby dopchać motocykl
do mety - wynik biegu 3:2 i na końcu programu mogliśmy odnotować 71:18. Bonus dla gospodarzy - plan wykonany.
W parkingu tym razem było inaczej niż zwykle , ale ... to już nie temat do zabaw.
Tarnowski "beton" w słońcu promował pola A i D , jednak z pola B zawodnicy mieli szybszą "ściechę" dojazdu  
do pierwszego łuku.  Wykorzystywali to skrzętnie HuBaL , Cajeros i btek998 którzy dominowali w tej części
wyścigu.
Kibiców zadziwiła po raz kolejny postawa drużyny Królewskich , gdy przed każdym startem Jasona składali
ręce w geście modlitwy lub dmuchali w zaciśnięte kciuki patrząc w niebo. Sam nie wiem jeszcze o co chodzi ,
ale nie omieszkam "kangura" o to wypytać w jakimś fajnym wywiadzie przy "złocistym płynie".
Znowu też , dziękuję chłopaki za transmisję łączoną - że byliście u Siebie i u nas w Lesznie w tym samym czasie
- fajna sprawa.

Unia Leszno 1938 - Grażynki Stadionów
                                                                       17:73

Spotkanie drużyn z czwartego i ostatniego miejsca nie przynosi raczej emocji , ale jechać trzeba i tak też
zmotywowani przystąpiliśmy do walki z Grażynkami. Pogoda dopisywała - w jesiennym słońcu (wiem była już noc) Tongue
kibice nie mieli powodów do narzekań. Oglądając transmisję live z Tarnowa na wielkim telebimie stadionowym
sponsorowanym przez kiosk Ruchu Pana Rysia mogli delektować się grillowaną śląską z Prosiaczka ,
kibicując Swoim Bykom na żywo. Wielką akcję reklamową podjęła nowa redakcja kierowana przez SicilianoPL.
Nasz nowy klubowy nabytek okazał się dobrym piarowcem i efektownie podniósł morale w drużynie i temperaturę
na trybunach. O całą oprawę transmisji z Tarnowa zadbali miedzy innymi Skam i Bebikz , a u nas w studiu
zjawił się też Przemo78 i szefunio.
O gościach można jedynie napisać - wzięli co mieli zabrać , dwa duże i bonus. Gdyby nie złośliwość rzeczy martwych
- defekt szefunio cały team GS miał by płatne komplety.
Co u nas ? Było dobrze - każdy zrobił co mógł. cymbergaj i Pawlicki777 jechaliście Swoje. SicilianoPL znowu
punkt na przeciwniku o dwie klasy wyżej - szacun  Cool  , a i  jumper trenuje więc wyniki muszą kiedyś przyjść. Wszyscy w sumie
byliśmy lepsi na starcie - to widać na powtórkach. Brakowało nam na dystansie , tor był neutralny , więc przyczyna w sprzęcie ,
w ustawieniach i ... umiejętnościach.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bezbłędni kolejki -                                      Soner , napoli77 , Mariuszpopek , Dave
Bohaterowie "rozmów w cztery oczy"        btek998 i Kris Batti
Debiut kolejki -                                           SicilianoPL
Nie jadę do szpitala ? -                                JasonCrump

Z góry dzięki za zainteresowanie , sorki za błędy (nie ma "solonej" edycji) i pozdrowionka dla czytelników Smile

****  **** ****

Ogłoszenie płatne : Do końca sezonu zostaję tutaj , a później zobaczymy - tu oficjalne szczere podziękowania dla johny1981 za zaproszenie do SpS News. Jest to dla mnie wyróżnienie , ale na razie poczekam , pogram , poznam ...

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości