Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprzęt na speedmageddon
Zauważyłem, że dużo awansujących do kolejnych rund w spedmageddon mają w nich same wyklyczenia. Jestem pewny, że tylko garstka świadomie nie pakuje busa, a reszta po prostu nie ma możliwości, żeby się zalogować w przeciągu tego niecałego dnia od wylosowania rundy do jej rozpoczęcia, żeby ustawić ponownie sprzęt. W związku z tym proponuję, aby w kolejnych rundach speedmageddonu automatycznie ładowany był sprzęt z poprzedniej rundy, tak abym ustawiając na pierwszą rundę wszystkie części z wytrzymałością 15 mógł objechać 3 rundy nawet bez logowania. Pół dnia na wystawienie sprzętu to niestety za mało czasu i przez to nie do końca dla wszystkich jest to sprawiedliwy turniej. Myślę, że w tym przypadku możnaby zrobić takie udogodnienie, albo po prostu dać juz przed pierwszą rundą możliwość ustawienia sprzętu na ewentualne 3 rundy.
kazdy kto chce znajdzie 5 minut
Nie no już nie przesadzajmy, jak ktoś chce i nie olewa sprawy to wejdzie i spakuje busa szczególnie że nie jest to pół dnia tylko spokojnie 18 h
A jezeli ktos sobie nie zyczy by sprzet byl automatycznie losowany to co?
dla niektorych tylko 1 runda sie liczy bo najwiecej godzin mozna zdobyc.
Solecki, przecież sprzęt mógłbyś normalnie zmienić w ciągu dnia. W kolejnych rundach tych godzin też jest sporo do zdobycia, więc nie sądzę, aby ktoś tylko na 1 rundę się nastawiał. A co do opinii, że każdy znajdzie 5 min w ciągu dnia, to chyba życia nie znacie koledzy.
1. Mają jakies 20 godzin na wystawienie sprzętu, a nie pół dnia.
2. Do grupy 3-ej włącznie wszyscy wystawili, a więc 192 graczy znalazło tą minutę na wystawienie
- w 4 grupie dwóch zawodnikow nie wystawiło sprzętu na półfinały
- w 5 grupie sześciu zawodników nie wystawiło sprzętu na pólfinały
a więc na 320 graczy, 8 osób nie wystawiło (w tym są zawodnicy, którzy w lidze też nie zawsze wystawiali sprzęt, są też tacy ktorzy może nie ogarniają i nie wiedzą nawet że turniej może trwać 3 dni)

Równie dobrze móglbys napisać, że zauważyłeś, że dużo osób w pierwszych rundach Speedmageddon ma same wykluczenia i w ogóle wszystkim z automatu niech sie ustawi ten sprzęt, bo mogą nie zdążyc wystawić na pierwszą rundę w niecałe 2 dni, więc nie do końca sprawiedliwy dla wszystkich jest ten turniej. Tongue

Skoro mogą wystawić sprzęt zawodnicy, którzy jadą o 2h/1pkt to równie dobrze mogą wystawić Ci którzy jadą o 20h/1pkt.
Różnicę robi to, że im dalej w las (tutaj w ranking) tym mniej solidnych, regularnych, aktywnych graczy.
@Asteck666 ma rację Smile Jeśli ktoś chce grać i piąć się w górę to znajdzie tę chwilę na wystawienie sprzętu....Bez przesady speed jest raz na sezon, a nie co tydzień...
Świadomie - nie świadomie - ale jak ktoś jedzie w zawodach to może przewidzieć awans, a co za ty idzie potrzebę wystawienia sprzętu na kolejny etap....
A jak nie może jednak.... to może już od dziś dajmy tez możliwość wystawienia sprzętu na ligę i inne IMK i GPC.... i najlepiej do końca sezonu od razu, co by nie trzeba było stale w koło się logować i wystawiać Tongue
Aaaaa i jak już przy tym temacie jesteśmy (w sensie: braku czasu na cokolwiek) to proponuje tez ustawienie co najmniej miesięcznej automatycznej siłowni o północy Smile A niech mają Big Grin
@Asteck666, ale mówimy o 1/4 czy o 1/2? Bo trochę liczby wyolbrzymiłeś... Na szczęście dla całego wywodu tylko nieznacznie zmienia to sens.
- w grupach 1-3 wystawili wszyscy czyli 96 (a nie 192)
- łącznie nie wystawiło 8 spośród 160 (a nie 320).
Piszę poprawnie w języku polskim, bo szanuję swoich rozmówców.
Wolę poświęcić kilkanaście sekund na sprawdzenie tego co napisałem
niż kompromitować się publicznie i szerzyć w internecie błędy językowe.
No teraz mi się przypomniało o sprzęcie na dzisiejszy "gedon" Big Grin
Co Ty byś beze mnie zrobiła Big Grin Tongue

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości