Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dyskusja na temat multikont
(10-02-2016, 22:17:39)Bogi7 napisał(a): Oczywiście nie istnieją żadne ( ŻADNE !!!!!!! ) takie sytuacje aby z jednego kompa grała więcej niż jedna osoba

a gdy gra ojciec z synem?

(10-02-2016, 22:17:39)Bogi7 napisał(a): Jest to za każdym razem zwykłe ordynarne oszustwo za którym stoi tylko jeden gracz.

gen. macierewicz to przy tobie amator

(10-02-2016, 22:17:39)Bogi7 napisał(a): Jestem tego w 100% pewien i każdy z Was o tym wie Smile

na 100% to madry nie jestes.

hm troche dziwne ze jestes z okolic Gdanska. w pogladach jestes niezwykle podobny do pewnego pacjenta z Gniezna. ktory gowno wiedzial a gral madrale.
(01-03-2016, 21:59:33)Magnus napisał(a):
(10-02-2016, 22:17:39)Bogi7 napisał(a): Jest to za każdym razem zwykłe ordynarne oszustwo za którym stoi tylko jeden gracz.

gen. macierewicz to przy tobie amator

Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

(10-02-2016, 22:17:39)Bogi7 napisał(a): Jestem tego w 100% pewien i każdy z Was o tym wie Smile

na 100% to madry nie jestes.

hm troche dziwne ze jestes z okolic Gdanska. w pogladach jestes niezwykle podobny do pewnego pacjenta z Gniezna. ktory gowno wiedzial a gral madrale.

Mówisz o Amonie z SF ??
nie o kolesiu nicku Rafałeqq
Witam, mój syn dzisiaj założył konto w grze, jako że mieszka ze mną będziemy grali z tego samego IP.

Ja kielpin/APATOR TORUN/Ekstraliga
Syn Kacper23 jeszcze bez ligi dopiero przed chwilą założył konto.

Pozdrawiam
Witam chce uprzedzić fakt, żeby nikt nie usunął tych kont.
Maxicb3 to moje konto a 2 konto to Mistrz może się wydawać że to moje multikonto ale to konto Mistrz to konto mojego brata.
Tak tylko dla pewności tu piszę żeby nic złego się nie stało
Pozdrawiam
Levcio (ID zawodnika: 14388)

Witam! uprzedzam fakt ze loguje sie z rożnych miejsc, hotspotow itp. z racji wykonywanego zawodu. mam nadzieje ze nie spotka mnie przykra niespodzianka.
Bez obaw. Ja 99% czasu gram na telefonie i mam logowania z setek miejsc Wink
no ja też .. Z telefonu, że swojego laptopa, z laptopa żony .. strach pomyśleć co się stanie jak kobieta będzie chciała założyć konto xD
Niejedna para tu już gra, Smile czego się obawiać?

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości