Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Celowe defekty
Moja propozycja jest bardzo krótka ... Smile

Zlikwidować celowe defekty, obojętnie w jaki sposób... Można nawet poprzez pobieranie energii jak przez defekt losowy ( wtedy to już by nie były tzw. celówki ).

Wiem, wiem, że to rodzaj taktyki itp. ale na miłość boską albo jedziemy albo defektujemy Tongue
APATOR Toruń !!!
Popieram Smile
Haha. Tylko czekałem aż o nim napiszesz, bo widzę że bardzo pewne rzeczy bolą. Po pierwsze celowe defekty są już od dość długiego czasu do tej pory nikt nie zgłaszał żadnych sprzeciwów. Druga rzecz obecnie nie robimy nic by pewne rzeczy zmieniać nie zmieniamy znaczenia specjałek, nie spłaszczamy czasów, więc jak dla mnie w obecnym kształcie wyrzucenie tego jest bez zasadne, bo jeszcze bardziej pogłębi różnice między zawodnikami, a już napewno przy niekorzystnej nawierzchni.
Następna sprawa to tak jak wspomniałeś jest to element taktyki. Możesz to nazywać jak chcesz ale gdybyście choć 1-2 razy użyli celówki wygralibyście z WCB. Nie chcieliście tego zrobić wasza sprawa, ale dosrywanie się do nas jest poprostu nie fair, bo nie zrobiliśmy nic złego to raz, a druga sprawa to sam nie wiesz ile tych celówek było, bo oprócz nich w tym meczu wpadły też losowe.
Nie raz widziałem jak np: na Smokersów teamy używały tej taktyki i jakoś potem oni nie płakali, że ktoś robi coś takiego po pierwsze dlatego że sami mogą tak zrobić, a po drugi że jak wiesz jak kto pojedzie to nie jest trudno taką taktykę odpowiednio skontrować. Więc radziłbym więcej przyłożyć się do taktyki pod konkretne mecze lub zacząć samemu robić "celówki" w ciężkich meczach wyjazdowych, bo jak sam zobaczysz przynajmniej my taką taktykę stosujemy w 99% meczów trudnych na wyjeździe.
Chłopie kto sie "dosrywa" do Was ??

Podaj przykład gdzie po Was pojechałem...

Rzuciłem luźno propozycje a Ty srasz ogniem i bezpodstawnie wciskasz, że się do Was "dosrywam"
APATOR Toruń !!!
A chociaż by pod ostatnim waszym meczem byłeś tak miły przytoczyć nas mecz. Już nie wspomnę o tym co działo się pod naszym meczem z Petardami w tamtym sezonie. Kiedy też nie konkretnie ty, ale mówiąc ogólnie wasz team zarzucał nam "podłożenie się" Petardom i pretensje o To że zrobiliśmy celówki w meczu z wami, a z nimi już nie, ale do tematu, bo zgrabnie wybrałeś to co chciałeś, a nie odniosłeś się do reszty.
@wazza22 z analizy meczu wynika ze tylko @artofwar w 9 biegu miał losowy defekt.
Ps. Gratuluję taktyki, po mistrzowsku rozegrane wykorzystanie celowych defektów Smile
Dla mnie wogóle gadanie o tym meczu jest średnie, bo moim zdaniem Petardy przegrały Go sobie same, a nie my wygraliśmy go taktyką. Sam cinek licząc punkty na tygodniu to doliczył się dla nas bodajże 35 punktów używając tej taktyki.

Generalnie dość podobnie pojechaliśmy wtedy u nich w tamtym sezonie i skończyło się 64-26, a ja nawet po odnowie nic nie byłem w stanie zrobić, więc robienie z tej taktyki największego zła jest bezpodstawna. Powiem więcej każdy zespół który jakoś tam jest ogarnięty taktycznie, a takich zespołów tu nie brakuje zrobił by pewnie to samo co my tym bardziej jadąc na najgorszą dla siebie nawierzchnię.
Taktycznie chłopaki rozegrali to po mistrzowsku ! Daje ocenę 11/10

Trzeba jednak szczerze powiedzieć: te defekty zaczynają wymykać się spod kontroli czerwonym.
Przyznać muszę również: celowy defekt pomaga zawodnikowi o niższym skillu uzyskać dobry wynik!!! .
Z jednej strony idealne narzędzie, ale używanie go w dużych to przeginka

Już na samym starcie dodam aby wyprzedzić pytanie. Leci 6 sezon, ekipa FzM nie zrobiła żadnego celowego defektu.
Filet z Mintaja 01'-06' 10'- (Brąz DMP 14'; Srebro MPK 02' 03' 10'; Złoto MPK 05')
Smokersi Krzepice 07'-09' (Złoto DMP 07' 08'; Srebro DMP 09')

4 miejsce - IMK sezon 05' 11' 12'
1 miejsce - IMK sezon 06' 15'
5 miejsce w cyklu Grand Prix 07'
Dobra wpadam tu jak OSTR na bit, słuchajcie teraz nie żeby komuś tu ubliżać, czy wytykać cokolwiek, po prostu zamiast zajmować się Kasynami w tej grze trzeba coś zrobić coś z celowymi defektami, karać bardziej albo na moje niech celowy defekt też zabeira energie to już nikt tak nie będzie kombinować bo dla mnie to jest śmiech na sali, podobno ta gra miała jak najbardziej oddawać świat żużla więc celowe defekty i to w takim stopniu nie oddaja tego, więc moja prośba zróbcie jakieś głosowanie albo coś nie wiem jest tyle głów i pomysłów na pewno, na moje powinny zabierać energi i bedzie po problemie myslę że wtedy nikt nie wrzuci tego do swojej taktyki, pozdroooooooo
(18-10-2016, 12:52:07)eSPe napisał(a): Dobra wpadam tu jak OSTR na bit, słuchajcie teraz nie żeby komuś tu ubliżać, czy wytykać cokolwiek, po prostu zamiast zajmować się Kasynami w tej grze trzeba coś zrobić coś z celowymi defektami, karać bardziej albo na moje niech celowy defekt też zabeira energie to już nikt tak nie będzie kombinować bo dla mnie to jest śmiech na sali, podobno ta gra miała jak najbardziej oddawać świat żużla więc celowe defekty i to w takim stopniu nie oddaja tego, więc moja prośba zróbcie jakieś głosowanie albo coś nie wiem jest tyle głów i pomysłów na pewno, na moje powinny zabierać energi i bedzie po problemie myslę że wtedy nikt nie wrzuci tego do swojej taktyki, pozdroooooooo

Faktycznie Big Grin wszytko jednym tchem raperze.
Filet z Mintaja 01'-06' 10'- (Brąz DMP 14'; Srebro MPK 02' 03' 10'; Złoto MPK 05')
Smokersi Krzepice 07'-09' (Złoto DMP 07' 08'; Srebro DMP 09')

4 miejsce - IMK sezon 05' 11' 12'
1 miejsce - IMK sezon 06' 15'
5 miejsce w cyklu Grand Prix 07'

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości