Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konto rodzinne
ADM prosze o sprawdzenie IP zawodników zbanowanych za oszustwa i porównanie ich z założonymi kontami braci i soóstr śmierdzi na kilometr multikontami
Wydaje mi się, że usunięcie konta jest wystarczająca karą. Jak ktoś chce grać od nowa, to czemu nie?
Jestem za @brylu,3-4 lata kasacji konta jest najgorsza kara,start od 0- jest git Big Grin
A ja jestem rozbity pół na pół. Z jednej strony jak ktoś oszukiwał to może to robić ponownie. Z drugiej strony kazdemu należy dać drugą szansę.
[Obrazek: 8889506634a6af2954c364.jpg]
@Roberto chyba nie masz na myśli, że to z czego korzystał Motor jest dalej dostępne? Chyba, że masz na myśli, że jak ktoś oszukiwał to znajdzie sposób by zrobić to ponownie?
Chodzi mi ogólnie o mentalność ludzką.
[Obrazek: 8889506634a6af2954c364.jpg]
a mi chodzi o to że jak został zbanowany i załozył nowe konto to nie mam nic przeciw temu ale jak założył dwa na siebie i niby brata , siostre itp to dalej jest to jawne granie w h....
Panowie , a wiemy od kiedy byliśmy oszukiwani  ? Czy wiemy , że owe oszustwo nie ma prawa się już powtórzyć ? Ja nie wiem.
Goście uwalili polowe finałów  , bawili się z nami jak z dziećmi i Wy macie jeszcze jakieś wyrzuty sumienia ? Ban na IP , do trumny i koniec. Angry
Ban na IP szczególnie jak ktoś ma zmienne IP to dużo Ci nie da.
Że już nie wspomnę o serwerach proxy.
(12-08-2018, 07:56:13)lucjuk napisał(a): zmienne IP
no fakt
Coś więcej od fachowców , czy znowu "tak już musi być" ? Big Grin

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości