Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Liga --> 9 kolejka
#1
Exclamation 
9 kolejka

@luczyk10 - @Asteck666
@rafalski - @baju
@Houczas - @betard
@Maciey - @Phoenix


luczyk10 TEAM

9. Piotr Pawlicki -----------
10. Kenni Larsen -----------
11. Artiom Łaguta ----------
12. Tomasz Jędrzejak ------
13. Peter Ljung -------------
14. Paweł Przedpełski -----
15. Kamil Wieczorek -------
16. Aleksandr Łoktajev ( 2,3,5 ) --

Asteck666 TEAM

1. Patryk Dudek ----------
2. Niels K.Iversen -------
3. Damian Baliński ------
4. Mikkel Michelsen -----
5. Antonio Lindbaeck ---
6. Krystian Pieszczek ---
7. Kacper Woryna -------
8. brak zawodnika

-----------------------------------------------------------------------------

rafalski TEAM

9. Grzegorz Zengota --------
10. Max Fricke ----------------
11. Andrij Karpov -------------
12. Krzysztof Buczkowski ----
13. Jason Doyle ---------------
14. Maksym Drabik -----------
15. brak zawodnika
16. brak zawodnika

baju TEAM

1. Grigorij Łaguta --------
2. Kacper Gomólski ------
3. Artur Mroczka ---------
4. Adrian Miedziński -----
5. Martin Vaculik ---------
6. Bartosz Smektała -----
7. Alex Zgardziński ------
8. Piotr Świderski ( 9,10,11,12,13 ) --

-----------------------------------------------------------------------------

Maciey TEAM

9. Leon Madsen ----------
10. Rune Holta -----------
11. Szymon Woźniak ----
12. Kenneth Bjerre ------
13. Greg Hancock -------
14. Adrian Gała ----------
15. Patryk Rolnicki -------
16. Janusz Kołodziej ( 1,2,3,4,5 ) --

Phoenix TEAM

1. Maciej Janowski ---------
2. Rafał Okoniewski ------
3. Matej Zagar ------------
4. Tomasz Gollob ---------
5. Peter Kildemand -------
6. Daniel Kaczmarek -----
7. Robert Chmiel ----------
8. Bartosz Zmarzlik ( 1,2,3,4,5,6,7 ) --

-----------------------------------------------------------------------------

Houczas TEAM

9. Andreas Jonsson ----------
10. Chris Holder --------------
11. Krzysztof Kasprzak ------
12. Jarosław Hampel --------
13. Nicki Pedersen -----------
14. Norbert Krakowiak -------
15. Marcin Nowak ------------
16. Sebastian Niedźwiedź ( 1,2,3,4,5.6.7 ) --

betard TEAM

1. Tai Woffinden -------------
2. Michael Jepsen Jensen ---
3. Tobiasz Musielak ----------
4. Przemysław Pawlicki -----
5. Piotr Protasiewicz ---------
6. Damian Dróżdż ------------
7. Adrian Cyfer ---------------
8. Vaclav Milik ( 1,2,3,4,5 ) --


Pod numerami 1-5 musi być co najmniej dwóch polskich zawodników
Pod numerami 6-7 musi być dwóch polskich juniorów.
Pod numerem 8 będzie rezerwowy, który będzie mógł zastąpić każdego zawodnika z podstawowego składu w danej kolejce jeżeli zdobędzie więcej punktów od niego.
Jeżeli pod numerem 8 będzie polski senior to będzie mógł zastąpić polskiego seniora i obcokrajowca startującego pod numerami 1-5
Jeżeli pod numerem 8 będzie zagraniczny to będzie mógł zastąpić zawodnika zagranicznego startującego pod numerami 1-5 oraz polskiego zawodnika jeżeli jest ich więcej niż dwóch pod num. 1-5
Jeżeli to będzie polski junior to będzie mógł zastąpić każdego zawodnika pod numerem 1-7

Zawodnikowi przypisuje się punkty zdobyte w Speedway Ekstralidze bez bonusów.
Po zsumowaniu punktów 7 zawodników otrzymamy wynik drużyny.

Drużyna występująca u siebie dostaje handicap +5 punktów.

Zmiany w składach podajemy do 19.06.2016 godz 16:30 !! Potem zamykam wątek !!
---------------------------------------------------------------
APATOR Toruń !!!
#2
1. Grigorij Łaguta --------
2. Kacper Gomólski ------
3. Piotr Świderski
4. Adrian Miedziński -----
5. Martin Vaculik ---------
6. Bartosz Smektała -----
7. Alex Zgardziński ------
8. Emil Saifudinov


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości