Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KOMENTARZE PRASY Sps NEWS
ZAPRASZAMY DO KOMENTOWANIA ARTYKUŁÓW UKAZUJĄCYCH SIĘ W NASZEJ PRASIE
MACIE JAKIEŚ UWAGI, COŚ SIĘ WAM SPODOBAŁO LUB NIE, PISZCIE ŚMIAŁO. POZWOLI NAM TO, ABYŚMY WSPÓLNIE CZERPALI Z TEGO PROJEKTU SATYSFAKCJĘ
Smile
Z moim zdaniem nikt się nie liczy ale powiem.......jestem jak najbardziej ZA pisaniem dalszych części NEWS'ów bo to jednak jakaś odskocznia od życia. Jedne artykuły były genialne inne nawet do kosza się nie nadawały ale w sumie było dobrze ! Chwalę wszystkich tzw. redaktorów i niech dalej płodzą nowe teksty. Liczy się zapał i chęć pisania a poprawność redakcyjna to tylko szczegół niegodny uwagi !!! Do piór (klawiatur) panowie i pisać...pisać...pisać... Smile
                                                                  ♥ Sidney68 ♥
mam uwagę... gdzie Bartosz redaktor?
(06-06-2016, 15:28:56)Houczas napisał(a): mam uwagę... gdzie Bartosz redaktor?
Niestety, nie przeszedł wszystkich testów z ,,polaka" Smile
Dostałem prywatną wiadomość od jednego z czytelników. ( z oczywistych powodów nie ujawnimy autora tej wiadomości)
Miał do mnie pretensje że przed sezonowe prognozy były mało trafne.

W odpowiedzi na ten ,,list" Redaktor Naczelny SpS News @RadekN26 :

,,Po sezonie dokonujemy podsumowania całych rozgrywek, porównując wyniki do naszej prognozy. Jeżeli okaże się ona omylna, to uderzymy się w pierś i wyraźnie zaznaczymy, że nie doceniliśmy Waszej ekipy.
Pozdrawiam!"
Masakra. Zgłosi protest do GKSpS
pewnie oparł wydymkę na tym artykule i teraz rozważa oddanie sprawy do sądu
A swoją drogą podziwiam Cię Radek za powściągliwośc ja by mu zara odpisał "żeby sie piznył w tyn gupi łep"
(21-06-2016, 21:04:52)Houczas napisał(a): pewnie oparł wydymkę na tym artykule i teraz rozważa oddanie sprawy do sądu
A swoją drogą podziwiam Cię Radek za powściągliwośc ja by mu zara odpisał "żeby sie piznył w tyn gupi łep"
Też się czułem oburzony, gdy sezon temu redaktorek opisujący 1.1 postawił nas dopiero na 4 miejscu w analizie szans Big Grin
Smokersi Krzepice  Cool

Sezon temu matematyka jednak okazała się być bliska prawdzie. Zobaczymy jak będzie teraz, ale na razie wydaje się, że rozbieżności między typami a rzeczywistością mogą być tym razem większe. Wink
Piszę poprawnie w języku polskim, bo szanuję swoich rozmówców.
Wolę poświęcić kilkanaście sekund na sprawdzenie tego co napisałem
niż kompromitować się publicznie i szerzyć w internecie błędy językowe.
@Kabat nie dzielmy skóry na niedźwiedziu. Pożyjemy - obaczymy Smile

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości