Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pogaduchy przy kompocie i ogórkach
Nie odbędzie się kolejna runda DC na Słowenii w KRSKO
Informacja z oficjalnego źródła:
"Dragi navijači! Žal vas moramo obvestiti, da smo zaradi nespoštovanja podpisane pogodbe s strani promotorja primorani odpovedati dirko Speedway Diamond Cup, ki je bila v Krškem napovedana za 13. oktober Sad V zadnjih dneh smo se močno trudili, da bi nekako rešili nastalo situacijo, vendar je bilo v danih okoliščinah nemogoče nadaljevati z organizacijo dirke. Vsem, ki ste svoje karte že kupili v predprodaji, bo lahko od ponedeljka (8.10.) naprej povrnjen denar. Prosim vas, da za detajle kontaktirate Eventim, če pa potrebujete dodatno pomoč, pa se seveda obrnite na nas."
Gratuluje za podium dla @Roberto i @betard

Brawo za dobrze prowadzonego typera i powodzenia w kolejnych edycjach
Gratulacje dla medalistów - @betard, @Roberto oraz @Agata1010 Smile

Podziękowania za dobrą robotę dla prowadzących typera - podziwiam, że Wam się chce, bo to często żmudna robota Smile

Nagroda, czyli półroczny VIP dla zwyciężczyni, została już przeze mnie opłacona. Teraz tylko czekać aż @GM_Arek ją aktywuje Smile
Ja też gratuluję @Agata1010 , która w końcu pokonała chłopów Tongue i @betard , który też jest zawsze mocnym rywalem. Szkoda, że @Kwas olał temat, bo byłaby jeszcze bardziej zacięta rywalizacja. Prawda jest taka, że trzeba typować systematycznie żeby zdobyć medal na koniec. Dziękuję wszystkim za zabawę i za wytrwanie do końca.
[Obrazek: 8889506634a6af2954c364.jpg]
Gratulacje @Agata1010 za najlepsze typowanie w tym sezonie Smile dla @Roberto za 2 miejsce i prowadzenie tej fajnej zabawy Wink Dzięki za sezon 2018,teraz zima sezon ogórkowy ale ja juz zapowiadam walkę o koronę w sezonie 2019 Wink
VIVA VIVA WTS !!!
Nagroda dotarła. Dziękuję bardzo @Maveral Smile
Gratuluję zwycięstwa pierwszej trójce, szczególnie Agacie, @betard nie licz , że wygrasz z @Agata1010 Big Grin
@Dzielnicowa. Bardzo dziękuję.
Nigdy nie wiadomo,to moja pierwsza wygrana a co roku wygrywa kto inny więc @betard nie jest na straconej pozycji Big Grin

Ktoś *

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości