Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siłownia
Dzień dobry Smile
Pytanie z mojej strony brzmi następująco Tongue
Dlaczego siłownia jest co 24h po kolejnej ?
Założenie chyba było takie by nocne mary nie miały przewagi ,ale to było na starej siłowni gdzie było to w % ( nie mylić Big Grin ) teraz są stałe , więc nocny marek zrobi sobie po północy czy o 20:00 to żadna różnica Tongue
A wg mnie teraz jest gorzej ,bo np ja robię sobie siłownię jak wstaję o 5:00 i mamy poniedziałek , we wtorek mamy minigedon np o 20;00 , to co do końca tygodnia jestem zmuszony robić po 21 ?

wiem , wiem mogę zrobić se siłownię o 5 :00 i mieć mniej energii na minigedon Tongue

Dla graczy lepiej chyba by było gdyby klikali sobie kiedy chcieli Smile czy się mylę?
Też jestem za tym aby przywrócić siłownię raz dziennie, wypadną zawody o 21 i później przez połowę tygodnia trzeba klikać po 22.
@Maly3017 - poczekaj na poniedziałek, tam dopiero Cię niespodzianka chyba czeka. Tongue
Piszę poprawnie w języku polskim, bo szanuję swoich rozmówców.
Wolę poświęcić kilkanaście sekund na sprawdzenie tego co napisałem
niż kompromitować się publicznie i szerzyć w internecie błędy językowe.
KurczęSmile nie biorę nawet tego pod uwagę Tongue kolejne pytanie : siłownię robię w piątek po 21 , o jakiej godzinie będzie mozna zrobić siłownię w poniedziałek ? Dalej po 21 ?
"Gra wyborów" Big Grin
Również wydaje mi się że same procenty by wystarczyły ;p
Tutaj też myślę że jesli nie ma % to powinno być raz dziennie.

Jeśli miałybyć % to wtedy co 24h.
Klub:+++DEATH RIDERS+++
Otóż to ;p i tak z góry wiesz ile Ci skróci udana siłownia :p więc żaden handicap nocnych markow
(18-04-2018, 19:34:01)pj007 napisał(a): Tutaj też myślę że jesli nie ma % to powinno być raz dziennie.

Jeśli miałybyć % to wtedy co 24h.

Ale właśnie że jest po 24h, to w sie może okazać, że sie nie wyrobisz i nie będzie zawsze raz dziennie Tongue
Po drugie jakby było raz dziennie, to w ogóle automat mógłby w grze skracać siłkę, a tak trzeba wyczekać, odpuścić troche czasu, bo zawody właśnie, bo to, bo tamto.
Oczywiście z % byłoby sprawiedliwiej, ale skoro są już te dziwne godziny, to dobrze jest jak jest.

ps. Po % w ogóle życie wydaje sie latwiejsze, genialne pomysly przychodzą do głowy i takie tam Big Grin
Po przemyśleniu sprawy, zgadzam sie jednak z Małym synkiem Big Grin
Przecież to co zrobiliście z siłownią, jest kompletnym bezsensem, a juz na pewno nie ma nic wspólnego z tytułem w aktualnościach "SIŁOWNIA - STOP NOCNYM MARKOM"

Zmiana została przesadzona. Co 24h to by sie sprawdziło gdyby zostały procenty. Albo skoro zostały wprowadzone stałe godziny skróceń, to bez sensu jest ten czas co 24h, skoro każdego dnia mi skróci o tyle samo, bez względu na to ile czasu zostało do końca treningu i o jakiej porze dnia w to kliknę.
Oj @GM_Arek rozumiem że chciałes dobrze, ale pamietaj LEPSZE JEST WROGIEM DOBREGO, zostało to zbyt przesadzone.

Do tej pory liczył się czas pójścia na siłkę, nocne marki mialy przynajmniej nade mną 6 godzin przewagi każdego dnia. Do tego zawody jakieś i nie można było kliknąc rano,a czas leciał.
Wprowadzenie siłki co 24h, dałoby możliwości taktyczne i pozwalałoby każdemu na robienie optymalnej siłki w %

Ulepszanie w postaci stałych godzin, nie daje nic, zero, null. Zniszczyło założenie siłki i jakiekolwiek plusy aktywnych graczy.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości