Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytania - archiwum
Moje Zębatki nie przeszły Homologacji z tamtego sezonu,odkad nimi chciałem rzucać w Astecka 666 podczas meczu Tongue
(27-07-2015, 19:37:51)FENIX napisał(a): Moje Zębatki nie przeszły Homologacji z tamtego sezonu,odkad nimi chciałem rzucać w Astecka 666 podczas meczu Tongue

W sensie trzeba szukać na każdy tor ponownie innych zębatek ?? Pytam, bo szukamy przyczyny odległych czasów.
Bobik nie śpij! Tongue
[Obrazek: 8889506634a6af2954c364.jpg]
Nie, zębatki nie uległy zmianie.
Jak dodać logo druzyny?

juz znalazlem
Czy jak wejde w rozegrany mecz i spojrze na tor i pogode, to napisane jest z dzisiaj czy z dnia meczu? Bo wydaje mi sie ze ostatnio jechałem na twardej, a teraz jest napisane ze normalna.
Na pewno z dnia meczu. Pogoda jest zawsze z drugiej połowy meczu, bo w połowie spotkania może (choć nie musi) się zmienić.
Dlaczego na Tablecie Samsung Tab. z Android em nie widzę co się dzieje na South obie ani tym bardziej pisać a na laptopie mogę? Czy dlatego ze tu Android a tam windows
Chodziło tobie o Shout Boxa ?? Jeśli tak to na forum wbijasz przez przeglądarkę czy przez Taptalka ?? Jeśli przez to drugie to tam nie działa Shout Box niestety, też ubolewam z tego powodu i nie korzystam przez to z Taptalka. Natomiast jeżeli przez przeglądarkę się logujesz to dziwne że nie działa, może go sobie ukryłeś ??
normalnie przez przeglądarkę i nie ukryłem go Sad

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości